Other lots in this auction
-
#673Goebel, Germany“Jonge accordeonist”. Een lampje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.
Jeune accordéoniste . Une lampe en porcelaine multicolore dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45Een 18 K geelgouden ring bezet met twee cognackleurige diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux diamants couleur cognac d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 750 / 850 -
#335SwarovskiEen halssnoer van wit metaal bezet met geslepen kristal. In oorspronkelijke doos en met certificaat.
Un collier en métal blanc serti de cristal taillé. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#549Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor de gamins bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 90 / 110 -
#175Een 18 K witgouden hanger bezet met een aquamarijn van +- 2,5 ct.
Un pendentif en or blanc 18 K serti d'une aigue-marine de + - 2,5 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 180 / 250 -
#393“Houtbewerker”. Een Afrikaans bronzen beeld.
Menuisier . Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#154Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30 / 40 -
#421Een Afrikaans metalen beeld in de vorm van een vrouw met kruik op het hoofd.
Une statue africaine en métal en forme de femme avec un pichet sur la tête.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#55Een lange parelhalssnoer.
Un long collier de perles.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#580Een geelgouden herenring 18 K bezet met een solitaire diamant van ca 0,40 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 carats sertie d'un diamant solitaire d'environ 0,40 ct.No longer availableDim. 12,4 gEstimate: € 650 / 750 -
#6904 zilveren munten van 5 Ecu. Ag 925/1000. België 1987.
4 pièces en argent de 5 Ecu. Ag 925/1000. Belgique 1987.No longer availableDim. 91,05 gEstimate: € 30 / 40 -
#321Een koperen waterreservoir en een koperen pot. De eerste Engels, de tweede Normandisch.
Un réservoir d'eau en cuivre et un pot en cuivre. Les premiers anglais, le deuxième normand.No longer availableDim. h: 39 & 15 cmEstimate: € 35 / 45

