Other lots in this auction
-
#70Een 18 K wit geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,70 ct.
Une bague en or jaune blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#146Mahoniehouten Lodewijk XVI commode in Adamstijl. Drie laden en met grijsmarmeren blad. XIXde eeuw.
Commode Louis XVI en acajou de style Adam. Trois tiroirs et plateau en marbre gris. XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 125 x 63 cmEstimate: € 400 / 600 -
#553“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Eating man . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#283GuérinEen platte vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase plat en grès émaillé multicolore à décor en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cm; Ø: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#274Een langgerekte porseleinen vaas met een verguld decor van een adelaar op kobaltblauwe fond. Zonder merk.
Un vase allongé en porcelaine à décor doré d'un aigle sur fond bleu cobalt. Sans marque.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#589Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005“Kip”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Poule . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Sulac (Lucien Calus)“Duinen en de Noordzee”. . Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1991.
Les dunes et la mer du Nord .. Huile sur toile. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#493“Huisgeest”. Een kleine gesculpteerde ivoren okimono.
Demon de la Maison. Un petit okimono en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#677Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.
Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6182 Afrikaanse bronzen beeldjes.
2 statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#4901 gouden munt “Conservation”. Au 900/1000. Thailand 1974. Recto: Rama IX, verso: siantarazwaluw. Heel kleine oplage.
1 pièce d'or Conservation . Au 900/1000. Thaïlande 1974. Recto: Rama IX, verso: aronde d’Asie. Edition très limitée.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 5000 -
#79Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994“Landbewerkers aan een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ouvriers agricoles dans une ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100 / 120

