Other lots in this auction
-
#574Sulac (Lucien Calus)
“Oud huis”. Olieverf en diverse materialen op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
Maison ancienne . Peinture à l'huile et divers matériaux sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#77B.R.C.
Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à acétylène en laiton antique. Montée à l’électricité.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#403
Twee bronzen Boeddhahoofden.
Deux têtes de Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 120/200 -
#209Stephen Kaye
“Porsche”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porsche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 100/120 -
#678
Een Madonna van deels verguld Brussels porselein onder stolp.
Une Vierge en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée sous une cloche.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#71
Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.
Un vase en verre italien brun fumée avec un décor moderniste en relief bleu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#418
“Bizon”. Stenen kunstwerk. Gemonogrammeerd E.M.
“Bison”. Objet d’art en pierre. Monogrammé E.M.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 160/180 -
#131
Een driedelig messingen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton de style éclectique comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. h: 44 & 34 cmEstimate: € 150/200 -
#45
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee cognackleurige diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux diamants couleur cognac d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 750/850 -
#688
Een maquette met een vliegtuig en een Shermantank.
Une maquette d'avion et de char Sherman.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/40 -
#193
“Engel met trommel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Moreau.
Ange au tambour . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/160 -
#657
Een lot gebeeldhouwde houten voorwerpen en beelden, bestaande uit een Afrikaanse buste, een Afrikaanse asbak met drie hoofden, een Indische bosbouwer op olifant (lichte schade aan de kettingschakels), een siervaas met drakendecor en een sierbord.
Un lot d'objets et statues en bois sculpté, composé d'un buste africain, d'un cendrier africain à trois têtes, d'un forestier indien sur un éléphant (dommage mineur aux maillons de la chaîne), d'un vase décoratif à décor de dragon et d'une assiette décorative .No longer availableDim. h: 17 - 51 cmEstimate: € 40/50