#639Een wit aardewerken jardinière in de vorm van een liggende kameel.
#119“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
#225Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met robijntjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en twee amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 6 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de rubis d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de deux améthystes d'un poids combiné de + - 6 ct.No longer availableDim. 15,33 gEstimate: € 900 / 1000 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#3701 gouden ring (18 K) met ajourwerk met een munt van 5 Soles. Au 22 K. Peru, omstr. 1960.
#517Een boeddhistisch beeld van gegoten steengoed.
#667Drie oude motorhelmen, waarbij twee van metaal en één van leer. Jaren ‘60.
Deux pieds de lampe en cristal de couleur, le plus petit marqué Val St. Lambert. Le plus grand avec éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 & 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#341Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
#696MoriEen Afghaans handgeknoopt tapijt.