Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vittelloise”. Een geëmailleerde reclameplaat. Omstreeks 1960.

“Vittelloise”. Een geëmailleerde reclameplaat. Omstreeks 1960.

Vittelloise . Une plaque publicitaire émaillée. Vers 1960.
Dim. 49 x 99 cm
SKU: 0202210042.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #699
    Sulac (Lucien Calus)

    “Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.

    “Paysage”. Encre sur papier. Signé et daté 1982.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #600

    Een gevlochten armband van geel goud 18 K.

    Un bracelet tressé en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 23,1 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #149

    Een paar butlerspiegels.

    Une paire de miroirs de majordome.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #84

    Een ovale spiegel in rechthoekige vergulde lijst, versierd met bloemenguirlandes.

    Un miroir ovale dans un cadre rectangulaire doré, décoré de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. 66 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #636

    Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.

    Un tapis en laine iranienne noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 174 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #9

    Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.

    Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    Een compositie met een opgezette vechtende mangoest en cobra. Slijtage aan de buik van de cobra.

    Une composition avec une mangouste de combat et un cobra en peluche. Usure sur le ventre du cobra.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #578

    Een Afrikaans houten masker met drie gezichten, deels gepatineerd en met vacht en leder.

    Masque africain en bois à trois faces, partiellement patiné et avec fourrure et cuir.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #551

    Een vaas van monochroom wit porselein met hertenkoppen als handvatten.

    Un vase monochrome en porcelaine blanche avec des têtes de cerf comme poignées.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #398

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels. Omstreeks 1800.

    Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #422

    “Wijzen bij een waterval”. Een schildering op zijde. Gesigneerd.

    Des sages près d’une cascade . Peinture sur soie. Signée.
    No longer available
    Dim. 105 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #504

    “Composition coussin couleurs”. Gemengde techniek op papier. Achteraan toegeschreven aan Gothard Graubrer.

    Composition coussin couleurs . Technique mixte sur papier. Attribuée au Gothard Graubrer au verso.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More