“Vlaams Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Henri Joseph Pauwels
Period: 1903 - 1983

"Flemish Farm View." Oil on canvas. Signed.
Dim. 64 x 78,5 cm
SKU: 1712240042.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 60 / 80

Other lots by Pauwels

  • #252
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht met ven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Farmhouse with pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Hoevezicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 66 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #244
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve aan de beek”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Farm by the Stream", a painting, oil on canvas, signed H.J. Pauwels.
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #294
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Steegje”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Alleyway." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 48 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #62
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd. Klein scheurtje links bovenaan.

    "Farmstead view with pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. Small tear at the top left.
    Dim. 64 x 87 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #146

    Dim. 241 x 138 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #630

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 2,96 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #273

    Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.

    A gilded bronze mantel clock with violinist and dog.
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #86

    Een donker eikenhouten commode met 1 lade en 1 deurtje onderaan, en een linnenpers bovenop. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.

    A dark oak chest of drawers with 1 drawer and 1 door at the bottom, and a linen press on top. Mechanism made of turned wood, brass, and wrought iron. 19th century.
    Dim. 175 x 49 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #493

    Een aardewerken precolumbiaans Xochipala beeldje van een gezeten figuur. Diverse breuk herstellingen aanwezig en duimpjes manco.

    A terracotta pre-Columbian Xochipala figurine of a seated figure. Various repairs present and thumbs missing.
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #206

    Een eikenhouten ommode met drie laden en 3 deuren

    An oak chest of drawers with three drawers and 3 doors
    Dim. 103 x 43 x 132 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #643
    Punkin

    Een reproductie naar een originele pop van Dehetre. Vol porselein.

    A reproduction of an original doll by Dehetre. Made of porcelain.
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #399

    Een aardewerken potje in precolumbiaanse stijl.

    An earthenware pot in pre-Columbian style.
    Dim. 9,5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #398

    Een blauw-wit Chinees porseleinen schenkkannetje in de vorm van 2 kippen en een worm. Onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain pourer in the form of 2 chickens and a worm. Marked at the bottom.
    Dim. 8 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #632

    Een Murano vaas van groen glas.

    A Murano vase made of green glass.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #682

    Een schaaltje met floraal decor, gemerkt Emaux de Longwy, d.5685.

    A bowl with floral decoration, marked Emaux de Longwy, d.5685.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00