#326Fernand Venckeleer“Stilleven met steengoed en theepot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Verschillende kleine verfschilfers ontbreken.
"Still life with stoneware and teapot." Oil on canvas. Signed. Various small paint flakes missing.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een eikenhouten spiegel.
#404Vlaamse School“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Farm Landscape". Oil on canvas. Sign unreadable.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#11Rudi de VosPeriod: °1944“De Rupel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#116“Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#16‘Ballerina’s’, waterverf op papier, gesigneerd Van Der Herten.
#134“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
#354Leighton“Lover’s Shelter.” Foto Print.
“Lover's Shelter.” Photo Print.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#355“Landschap met herder en schapen.” Olieverf op doek. Kras onderaan rechts.
“Landscape with Shepherd and Sheep.” Oil on canvas. Scratch at bottom right.No longer availableOnline onlyDim. 35,5 x 57 cmEstimate: € 40 / 50