Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vlakken”. Een geëmailleerde plaquette. Draagt monogram.

“Vlakken”. Een geëmailleerde plaquette. Draagt monogram.

”Surfaces”. Une plaquette émaillée. Porte un monogramme.
Online only
Dim. 15,5 x 20 cm
SKU: 2608200176.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #176
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #107

    Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.

    Sculpture africaine en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #12

    Een ijsemmer van kleurloos kristal met messingen monturen.

    Seau à glace en cristal incolore aux montures en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #11

    Een kandelaar van meerkleurig glas, versierd met kraaltjes.

    Candélabre e verre polychrome décoré de perles en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #35

    “Stilleven met klompen en zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte eaux tournesols et souliers de bois”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #134

    Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.

    Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #125

    Lot boeken, overwegend m.b.t. steden en landen. Vermeersch, “Brugge”, Ed. Masereelfonds 2002. “America, bruid van de zon”. Ed. KMSK/Imschoot 1991. “Steden van België”, Ed Artis-Historia 1982 (4 delen). En andere.

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #9

    Een porseleinen mokaserviesje, bestaande uit vijf kopjes en vier bordjes. Frankrijk.

    Service à moka en porcelaine comprenat 5 tasses et 4 soucoupes. France.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #17

    Een balustervormige porseleinen lampenvoet met een handgeschilderd decor van rozen.

    Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 30 / 40
  • #153

    Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.

    Paire de chenets en bronze de style Louis XV.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #45
    Fr. Smets

    “Oude kempische hoeve” & “Zicht op het Oosterhuis”. Twee tekeningen potlood en inkt) op papier, waarbij de tweede naar een oude gravure. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1990 & 1993.

    “Ferme de la Campine” et “Vue de la Oosterhuis”. Deux dessins en crayon et encre dont le deuxième d’après une ancienne gravure. Signés et datés 1990 et 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 |29 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #177

    Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.

    Une décoration murale sous forme de tête de dauphin Baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #105
    J. Valgaeren

    “Handen met tulp”. Een beeldhouwwerk op wit marmeren voetstuk. Onderaan gesigneerd.

    “Mains tenant une tulipe”. Sculpture sur base en marbre blanc. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

Op 26 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On August 26th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

26 August 2020 20:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 20:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More