#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#171
Een grote koperen bassin met handvaten.
A large copper basin with handles. -
#203
Een opaline vaasje met vergulde rand. Bijgevoegd porseleinen vaasje, onderaan gemerkt “Cottier Fréres” en genummerd 1650/084.
#122Belmet
Een verzilverde koffie-en theeset, met melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt “Belmet, made in Belgium”. Bijgevoegd een verzilverd dienblad.
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#88
Een polychroom retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.
A polychrome retro plaster piggy bank with nodding head. -
#216
Een lot koperen items, bestaande uit een schuimspatel, snoepschepje en spuit.
#91
‘Napoleontische officier.’ porseleinen beeld, Capodimonte.
'Napoleonic officer.' Porcelain figurine, Capodimonte. -
#126
Een lot van 2 vintage houten spaander dozen, afkomstig uit een klooster.
A lot of 2 vintage wooden chip boxes, originating from a monastery. -
#222
#82
Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'. -
#227
Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
A cut crystal decanter. Marked at the bottom.