#200Rauner
Een vintage elektrisch Rauner orgeltje in draagkopper, één zwarte toets ontbreekt.
A vintage electric Rauner organ in carrying case, one black key missing. -
#166
“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
"Maria with Child". A vintage plastic wall decoration. -
#5Gr. De Busccher
“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Facade view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#38
Een grote porseleinen Imari schaal.
A large porcelain Imari bowl. -
#151
Een gefineerd houten halkastje met 2 verdiepen en 1 lade bovenaan.
A veneered wooden hall cabinet with 2 shelves and 1 drawer at the top. -
#171
Een grote koperen bassin met handvaten.
A large copper basin with handles. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#120
Een buizerd op stronk, taxidermie met restauratiewerk.
A buzzard on a tree stump, taxidermy with restoration work. -
#35
“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper. -
#145Jana Reinerova
“Abstract gevelzicht.” Litho op papier. Genummerd 27/100. Gesigneerd buiten de plaat.
"Abstract facade view." Lithograph on paper. Numbered 27/100. Signed outside the plate.