#441Een gepatineerd bronzen beeld van een zittende neushoorn met vogel.
A patinated bronze sculpture of a seated rhinoceros with bird.No longer availableDim. h 30,5 cmEstimate: € 260 / 320 -
#563Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
#473Een kinderkopje van composiet.
"The dreamcatchers '88." & "The letter '86." Pastel on paper. Signed and dated.No longer availableDim. 112,5 x 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487Een Chinees houten juwelenkastje met messing beslag en jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box with brass fittings and jade inlay.No longer availableDim. 18 x 11 x 14cmEstimate: € 100 / 140 -
#454Een Chinees hout gesculpteerd bijzettafeltje met roos marmeren blad en klauwpoten. Vroeg 20e eeuw.
#479Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#515Een beeldje van een engel in brons met symbalen op een zwart marmeren sokkel. Draagt een nummer en stempel van een bronsgieterij.
A bronze statue of an angel with cymbals on a black marble base. Bears a number and stamp from a bronze foundry.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#414Maurice VerbistPeriod: 1913-1984“Staand naakt”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1955.
"Standing nude". Mixed media on panel. Signed and dated 1955.No longer availableDim. 142 x 101 cmEstimate: € 100 / 120 -
No longer availableDim. 93 x 66,5 cm -
#386Een Oost-Aziatische kist met oogsttaferelen. Jaren ‘70.
An East Asian chest depicting harvest scenes. 1970s.No longer availableDim. 102 x 53 x 52 cmEstimate: € 100 / 150