“Volks herbergtafereel.” Een plaquette met 4 personages, uit gietijzer.

"Folk tavern scene." A plaque with 4 characters, made of cast iron.
Dim. 63 x 54 cm
SKU: 2502250089.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #89
Estimate: € 100 / 120

  • #384
    Jef Peeters

    Polderlandschap met sloep onder de herfstzon. Olieverf op doek door Jef Peeters. Gesigneerd.

    Polder landscape with sloop under the autumn sun. Oil on canvas by Jef Peeters. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #199
    Jos Stockbroeckx

    “Heidezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Heath view." Oil on canvas. Signed.
    Dim. ± 38,5 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #494

    Een geweven doek met voorstelling van een wilde gans. Onderdeel van oude Chinese militaire uitrusting.

    A woven cloth depicting a wild goose. Part of old Chinese military equipment.
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #172
    Maurice Blieck
    Period: 1876 - 1922

    “Heidelandschap”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Maurice Blieck en gedateerd ‘97.

    "Heath landscape," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed Maurice Blieck and dated '97.
    Dim. 42 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #282
    Floris Jespers

    “Landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening.

    "Landscape". Watercolor. Bears a signature.
    Dim. 20.5 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492

    Een vintage spiegel met organisch gevormde rand in teak.

    A vintage mirror with an organically shaped edge in teak wood.
    Dim. 82 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497
    Stephane Davidts

    Een design tafellamp ontworpen door Stephane Davidts, model Satis.

    A design table lamp designed by Stephane Davidts, model Satis.
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299

    “Het dobbelspel”, een reproductie naar het werk van Bartolome Esteban Murillo, olieverf op doek. Gemonogrammeerd LC en gedateerd 1950.

    "The dice game," a reproduction after the work of Bartolome Esteban Murillo, oil on canvas. Monogrammed LC and dated 1950.
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Charles Boom

    “Portret van een waardin met dienblad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896. Herdoekt. In een antieke geajoureerde en vergulde lijst.

    "Portrait of a barmaid with tray." Oil on canvas. Signed and dated 1896. Relined. In an antique pierced and gilded frame.
    Dim. 88 x 81 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #103

    Een gebeeldhouwd eikenhouten koffertje in Bretoense stijl. Rondom versierd met rozetten en bovenaan met een mannenprofiel in een ruit. Omstreeks 1900.

    A sculpted oak chest in Breton style. Decorated with rosettes and a man's profile in a diamond shape on top. Circa 1900.
    Dim. 13 x 37.5 x 23.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #591

    Decoratieve tafellamp in de vorm van een glazen urne op voet, met florale ornamenten. lichte schade aan de voet.

    Decorative table lamp in the shape of a glass urn on base, with floral ornaments. Slight damage to the base.
    Dim. hoogte 57 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #154

    “Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Vlaamse school naar David Teniers.

    "Figures at a Farmstead". Oil on panel. Flemish school after David Teniers.
    Dim. 2 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00