#62Lot rode wijn
aantal: 11 bt Bergerac Cuvée Jean Savinien Cyrano A.C. Delhaize, Bruxelles M.B. 1996 aantal: 2 bt Ch. Laulerie A.C. Bergerac Delhaize, Bruxelles M.B. 2005 aantal: 1 bt Ch. Bagatelle A.C. Bergerac
M.O. 2000 aantal: 1 bt Ch. Pique-Sègue A.C. Bergerac
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. Le Vigneau A.C. Bergerac
M.P. 1998 aantal: 4 bt Duc de Castellac A.C. Bergerac
M.P. 2007 aantal: 1 bt Comte de Rezac A.C. Bergerac
M.O. 2005 aantal: 1 bt
No longer available -
#386Côte Rôtie A.C. Patrick & Christophe Bonnefond, Ampuis M.O. 2001 aantal: 4 bt
No longer available -
#310Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1989 aantal: 13 bt
No longer available -
#424Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#168Bordeaux A.C. Hanappier Peyrelongue & Cie, Bordeaux M.O. 1966 aantal: 3 bt
No longer available -
#311Gewurztraminer Kaefferkopf A.C. Alsace Grand cru Sick Dreyer, Ammerschwihr M.O. 1990 aantal: 13 bt
No longer available -
#320Ch. Nenin A.C. Pomerol
M.O. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#278Le Lys Pauillac A.C. Pauillac
M.P. 1986 aantal: 12 bt 1 etiket manco
No longer available -
#458Ch. Belgrave A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. O.K. 2013 aantal: 12 bt
No longer available -
#106Lot bordeaux
aantal: 8 bt Ch. de Rochemorin A.C. Graves (blanc)
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. Jean Gervais A.C. Graves
M.C. 1989 aantal: 1 bt Graves A.C. Pierre Chanaud M.O. 1992 aantal: 1 bt Ch. Pessan A.C. Graves
M.P. 1993 aantal: 2 bt Ch. de Cach A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 1 bt Ch. Pessan A.C. Graves
M.C. 1990 aantal: 1 bt Ch. Peyrouquet A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 1 bt
No longer available -
#274Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#88Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt bn à ts, sommige etiketten beschadigdCh. Beau-Mayne A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1992 aantal: 1 bt Ch. Macquin-St-Georges A.C. St-Georges-St-Emilion
M.O. 1989 aantal: 1 bt Ch. Montaigut A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1978 aantal: 1 bt Ch. Haut-Baillan A.C. Graves
M.C. 1979 aantal: 1 bt Ch. L’Evangile A.C. Pomerol
M.C. 1974 aantal: 1 bt Ch. Soutard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 2 bt Ch. Gazin A.C. Pomerol
M.C.(..)