#237Morey-Saint-Denis A.C. J. Taupenot-Merme, Morey M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#125Lot likeurwijn
aantal: 2 bt Old Porter Reserve Full Rich Sweet Wine Perez Barquero S.A., Montilla Spain M.O. 1977 aantal: 1 bt Andresen Porto Colheita Matured in Wood J.H. Andresen Sucrs Lda, Vila Nova de Gaia M.O. O.D. 1980 aantal: 1 bt
No longer available -
#95Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt Ch. du Val d’Or A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2002 aantal: 2 bt Ch. des Capucines A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2003 aantal: 4 bt Ch. Saint Poly A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2004 aantal: 3 bt Ch. La Croix de Chenevelle A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 2010 aantal: 1 bt
No longer available -
#338Apremont Cuvée Prestige Les Rocailles A.C. Vin de Savoie Pierre Boniface, St-André-les-Marches M.O. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#445Clos Floridene A.C. Graves
M.C. O.K. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#15Lot witte wijn
aantal: 6 Bourgogne Aligoté A.C. Lamblin & Fils, Maligny M.O. 1988 aantal: 2 hbt Ürziger Schwarzlay Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer E. Beth-Kaufmann, Kröv E.A. 1989 aantal: 1 bt Mehringer Blattenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Herbert Kühner-Olinger, Mehring E.A. 1994 aantal: 1 bt Pavillon Royal A.C. Jurançon sec Producteurs de Jurançon M.O. 2005 aantal: 1 bt Côtes de Bergerac A.C. - Vin blanc demi-sec
M.B. 1998 aantal: 1 bt(..)
No longer available -
#347Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 2 bt
No longer available -
#121Lot schuimwijn
aantal: 9 Champagne Première Cuvée Brut
Bruno Paillard, Reims M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut
Recamier, Urville M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut Koosjer Chalon, Epernay M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut
Billecart-Salmon, Mareuil-sur-Ay M.O.
aantal: 1 bt Champagne Brut
aantal: 1 hbt Champagne Brut
Pommery, Reims M.O.
aantal: 2 bt Champagne Jerusalem Brut
Cumières, Epernay M.O.
aantal: 2 bt
No longer available -
#163Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1952 aantal: 1 bt ts, vaag en beschadigd etiket, beschadigde capsule
No longer available -
#419Ch. de Fonbel A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#171Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#160Champagne Grande Réserve Rosé Brut 1e Cru Gimonnet-Oger, Cuis M.O. 0 aantal: 2 bt