#367
Chablis 1e Cru Fourchaume A.C. Hervé Laffay, Chablis M.P. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#365
Fleurie A.C. Lucien Lardy, Fleurie M.O. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#351
Ch. Ramage La Batisse A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#350
No longer available -
Le Haut Païs Sauvignon Vin de Pays du Périgord U.C.V.D. M.O. 2011 aantal: 6 bt
No longer available -
#353
Ch. Ramage La Batisse A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.D. 2008 aantal: 24 hbt
No longer available -
#369
Alube Tinta de Toro D.O. Toro Bodegas Monte La Reina, Zamora M.O. O.D. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#354
Ch. La Croix Bonneau A.C. Montagne Saint-Emilion
M.C. O.D. 2009 aantal: 12 bt
No longer available -
#362
Alube Tinta de Toro Roble D.O. Toro Bodegas Monte La Reina, Zamora M.O. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#352
No longer available -
#345
Ch. Moulin Haut Villars A.C. Fronsac
M.C. O.D. 2007 aantal: 12 bt
No longer available -
#355
M.C. O.D. 2009 aantal: 12 bt
No longer available -
#356
Pinot Gris A.C. Alsace - Réserve des Remparts Marcel Hugg, Bergheim M.O. O.D. 2010 aantal: 12 hbt
No longer available -
#344
Châteauneuf-du-Pape A.C. Dom. Berthet-Rayne, Courhtézon M.D. O.D. 2007 aantal: 12 hbt
No longer available -
#357
No longer available -
#370
No longer available -
#359
Ch. Labatut-Bouchard A.C. Cadillac
M.C. O.D. 2010 aantal: 12 hbt
No longer available -
#368
No longer available -
#363
Beaujolais-Villages A.C. Lucien Lardy, Fleurie M.O. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#366
No longer available -
#349
Clos de la Cure A.C. St-Emilion grand cru
M.C. D. 2008 aantal: 4 bt
No longer available -
#364
No longer available -
#358
M.C. O.D. 2010 aantal: 12 hbt
No longer available -
#361
#246
Corton-Charlemagne A.C.
Dom. Michel Voarick & Fils, Aloxe M.O. 1978 aantal: 12 bt 2,5 à 3 cm. 1 x 5 cm
No longer available -
#122
Les Cloches A.C. Pomerol Mähler-Besse s.a., Bordeaux M.O. 1970 aantal: 12 bt bn à ms
No longer available -
#142
Musigny A.C. Grand cru Joseph Drouhin, Beaune M.D. 1971 aantal: 12 bt 1,5 cm, 1 x 4 cm, 1 x 5,5 cm met beschadigde kurk
No longer available -
#170
Clos-Vougeot A.C. Grand cru Coquard & Fleurot, Morey M.O. 1972 aantal: 12 bt 3 à 8,5 cm,1 etiket beschadigd
No longer available -
#17
Lot rode bourgogne
aantal: 8 bt Richebourg A.C. Grand cru Dom. Gros Frère & Soeur, Vosne M.D. 1970 aantal: 3 bt 3 à 7 cm, 2 capsules beschadigdVolnay A.C. Labaume Aîné & Fils, Beaune M.O. 1971 aantal: 1 bt 3 cmBrouilly A.C. Ch. de Pierreux, Calvet, Beaune M.O. 1971 aantal: 1 bt 5,5 cmMazy-Chabertin A.C. Grand cru Dom. F. Tortochot & Fils, Gevrey M.D. 1972 aantal: 1 bt 5,5 cmClos de Vougeot A.C. Grand cru Mähler-Besse & Cie, Antwerpen M.O. 1973 aantal: 1 bt 4,5 cmBeaune C(..)
No longer available -
#272
Bienvenues Bâtard-Montrachet A.C. Grand cru Dom. Leflaive, Puligny M.P. 1979 aantal: 12 bt 2,5 à 6 cm. 1 x 8 cm met beschadigde capsule
No longer available -
#44
Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru Potinet-Ampeau, Monthélie M.P. 1959 aantal: 12 bt 3,5 à 6. 3 schouderetiketten manco
No longer available -
#178
Clos-Vougeot A.C. Grand cru Coquard & Fleurot, Morey M.O. 1972 aantal: 12 bt 1,5 à 3 cm
No longer available -
#298
Tokay d’Alsace Vendanges Tardives A.C. Alsace - Clos des Capucins Dom. Weinbach, Théo Faller, Kaysersberg-Weinbach M.O. O.D. 1982 aantal: 12 bt 1 vidange
No longer available -
#22
Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt Rode bourgogne zonder etiket
M.O. 1978 aantal: 1 bt 2 cmBeaune Clos des Marconnets A.C. 1e cru Chanson Père & Fils, Beaune
1966 aantal: 1 bt 2,5 cmPommard-Rugiens A.C. 1e cru Pothier-Rieusset, Pommard M.O. 1971 aantal: 3 bt 3,5 à 5 cmChambertin Clos de Bèze A.C. Grand cru Joseph Drouhin, Beaune M.O. 1971 aantal: 3 bt 0,5 cm - 3 cm - 6 cmChambolle-Musigny Les Amoureuses A.C. 1e cru Joseph Drouhin, Beaune M.O. 1971 aantal: 1 bt 6 cmBeaune(..)
No longer available -
#174
Clos-Vougeot A.C. Grand cru Coquard & Fleurot, Morey M.O. 1972 aantal: 12 bt 3,5 à 7,5, één scheurtje aan etiket, enkl capsules gescheurd
No longer available -
#209
Vosne-Romanée A.C. Mähler-Besse & Cie, Antwerpen M.O. 1976 aantal: 12 bt 2,5 à 4 cm