#290Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#190Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 6 bt
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#60Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Amarone della Valpolicella Classico D.O.C. Giuseppe Campagnola, Marano M.O. 2007 aantal: 2 bt
Ferrato I.G.T. Lazio La Ferriera, ATina M.O. 2007 aantal: 1 bt
Santa Cristina I.G.T. Toscana Antinori M.O. 2009 aantal: 1 bt
Il Bruciato D.O.C. Bolgheri Tenuta Guado al Tasso, Marchesi Antinori, Firenze M.O. 2009 aantal: 1 bt
Il Bruciato D.O.C. Bolgheri Tenuta Guado al Tasso, Marchesi Antinori, Firenze M.O. 2011 aantal: 2 bt
Le Ma(..)
No longer available -
#353Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#283Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#140Collectie Single Malt
aantal: 6 bt
Glen Grant Glenlivet 14 years old
Sherry wood
aantal: 1 bt
Cadenhead’s Cask Strength Ben Nevis 16 years old
1977 aantal: 1 bt
Asyla Malt & Grain Blended Scotch Whisky 16 years old
aantal: 1 bt
Tomintoul 12 years old Speyside Portwood Finish
aantal: 1 bt
Highland Park Viking Scars 10 year old Orkney
aantal: 1 bt
Old Pulteney 17 years old Wick
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 400 / 420 -
#116Lot rode bordeaux
aantal: 13 bt
Ch. Lyonnat A.C. Lussac-St-Emilion
M.C. 1970 aantal: 2 bt
Ch. Tour Saint-Pierre A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1973 aantal: 6 bt 2 etiketten manco, schade aan etiketten
Ch. Haut-Brisson A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1989 aantal: 4 bt
M.C. 1986 aantal: 1 bt
winesNo longer available -
#207Vintage Port
Real Companhia Velha, Vila Nova de Gaia M.O. 1985 aantal: 1 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#238Ch. Les Barraillots A.C. Margaux
M.C. 1990 aantal: 11 bt