“Vrachtschepen in de haven voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
Henri Joseph Pauwels
Period: 1903 - 1983

“Freighters in the harbor at the roads of Antwerp”. Oil on canvas. Signed lower right.
Dim. 66 x 95 cm
SKU: 2810250064.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #64
Estimate: € 200 / 240

  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Een set van vier stoelen met gecapitonneerde, groen lederen zit en rug. Regency-stijl.

    A set of four chairs with green leather seat and back, capitonné.
    Dim. H 80, B 47, D 51 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #319

    Drie borden van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee diepe een paar vormen en versierd zijn met een vogel op het plat in de geest van Wan-li. Het derde met centraal een bloempot.

    Three plates of blue and white Chinese porcelain, two deep plates decorated with a bird on the center in the style of Wanli. The third plate features a flower pot in the center.
    Dim. Ø 23 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #378
    Jeffersonn & Smith, London

    Een messingen patrijspoort, voorzien van een klok en gemonteerd op een houten paneel. Wijzerplaat gemerkt.

    A brass porthole, equipped with a clock and mounted on a wooden panel. Dial marked.
    Dim. Tot. Ø 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #473

    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #220

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en cognackleurige briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,38 ct.

    An 18 kt white gold ring set with white and cognac-colored brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.
    Dim. 2,20 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #17
    Moustier

    Peper-en zoutvat gedragen door een vrouw in klederdracht. Polychroom aardewerk, gemerkt en met datum 1792. Eén recipiënt gerestaureerd.

    Salt and pepper shaker carried by a woman in traditional dress. Polychrome earthenware, marked and dated 1792. One container restored.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #402
    Adrien Paul Duerinckx

    ‘Witte hoeve met kruisbeeld’, olieverf op doek. Getekend; A. P. Duerinckx. Met een beetje schade aan de verflaag.

    'White farmhouse with crucifix', oil on canvas. Signed; A. P. Duerinckx. With some damage to the paint layer.
    Dim. 85/105 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #335

    Een lot van drie handgeknoopte Oosterse tapijten.

    A lot of three hand-knotted oriental carpets.
    Dim. 150/80 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #258
    Steiff, Germany

    Vier pluche knuffels, één ezel, twee schapen en een pony, op het paard na allen gemerkt Steiff.

    Four plush toys, one donkey, two sheep, and a pony, all Steiff except the horse.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #311

    ‘Zittend naakt’, een gepatinneerde terra cotta torso. Gemerkt R.W. 00.

    'Seated nude', a patinated terracotta torso. Marked; R.W. 00.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    Een houten sigarenkistje, ingelegd met koper en twee soorten fineer.

    A wooden cigar box, inlaid with copper and two types of veneer.
    Dim. 20 x 28 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00