“Vrachtschepen in de haven voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
Henri Joseph Pauwels
Period: 1903 - 1983

“Freighters in the harbor at the roads of Antwerp”. Oil on canvas. Signed lower right.
Dim. 66 x 95 cm
SKU: 2810250064.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #64
Estimate: € 200 / 240

  • #599
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, gesigneerd Val Saint Lambert, toegevoegd een VSL asbak.

    A crystal vase, pink colored in the mass, signed Val Saint Lambert, accompanied by a VSL ashtray.
    Dim. h 15 x Ø 13.5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #311

    ‘Zittend naakt’, een gepatinneerde terra cotta torso. Gemerkt R.W. 00.

    'Seated nude', a patinated terracotta torso. Marked; R.W. 00.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #328

    Twee gemberpotten van meerkleurig Chinees aardewerk.

    Two ginger jars of multicolored Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Parker, Waterman & Dior

    Een lot van balpennen, een viltstifthouder en een vulpen in twee etuis.

    A lot of ballpoint pens, a felt tip pen holder, and a fountain pen in two cases.
    Dim. Lengte 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Een zilveren samovar, gemerkt met een adelaar, hoofdletter R en een leeuw. Sterling, 630, 3 PT. Met een brutogewicht van 2,09 kg.

    A silver samovar, marked with an eagle, capital letter R, and a lion. Sterling, 630, 3 PT. With a gross weight of 2.09 kg.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #93

    Een wit geglazuurd aardewerken beeld van een leeuwin met prooi, art deco, niet gesigneerd.

    A white glazed terracotta sculpture of a lioness with prey, art deco, unsigned.
    Dim. 18 x 33 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #547
    Revox

    Een High Fidelity Stereo Bandopnemer. Met twee 26.5 cm spoelen. Omstreeks 1970. En een Revox High Fidelity microfoon in apart etui.

    A High Fidelity Stereo Tape Recorder. With two 26.5 cm reels. Circa 1970. And a Revox High Fidelity microphone in a separate case.
    Dim. 36x18x42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #303
    Hermés

    Een porseleinen asbak gedecoreerd met 2 toekans, gemerkt Hermés, made in France.

    A porcelain ashtray decorated with 2 toucans, marked Hermés, made in France.
    Dim. 3.5 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568
    Luppens & Co. Bruxelles

    Een bronzen tafellamp met glazen blaker in de vorm van een vlam. Gemerkt; Luppens & Co.

    A bronze table lamp with a glass candle holder in the shape of a flame. Marked; Luppens & Co.
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #563
    M.I. Hummel

    “Jezus in een kribbe van kurk”. Polychroom porselein. Gemerkt Goebbel en in oorspronkelijke doos.

    "Jesus in a manger of cork". Polychrome porcelain. Marked Goebbel and in original box.
    Dim. L. 20 cm
    Estimate: € 35 / 45

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00