Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Vrachtschepen op een mistige Schelde’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend P. Jan De Clercq.
Pieter Jan De Clercq
Period: 1891-1964

‘Vrachtschepen op een mistige Schelde’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend P. Jan De Clercq.

‘Cargo Ships on a Misty Scheldt’, oil on canvas. A post-impressionist work, signed P. Jan De Clercq.
Dim. 60/75 cm
SKU: 1612250214.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #214
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #254
    Victor Renty

    ‘Haventje met aangemeerde sloep’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend V. Renty ‘81.

    'Harbor with Moored Sailboat', oil on canvas. A post-impressionist piece, signed V. Renty '81.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    No longer available
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #250

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and rubies totaling approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 2,88 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #196

    Een antieke massief houten bank, met gesculpteerde armleuningen en gedraaide spijlen in de rug.

    An antique solid wood bench, with sculpted armrests and turned spindles in the back.
    No longer available
    Dim. H 97, B 137, D 44 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #23

    “Verliefd koppel”, een modernistisch bronzen beeldje op groen marmeren sokkeltje. Monogram?

    "In love couple," a modernist bronze sculpture on a green marble base. Monogram?
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met 104 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,70 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with 104 brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.70 ct in total.
    No longer available
    Dim. 13,08 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #264
    Gaston Bancquart
    Period: 1899 - 1971

    “Petit pont sur la Somme”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1956.

    "Petit pont sur la Somme" - a painting, oil on canvas, signed and dated 1956.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #61
    Hillebrandt

    Een vintage plafonnière, messing en frostglass, gemerkt Hillebrand.

    A vintage ceiling light, brass and frosted glass, marked Hillebrand.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 30 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #296

    Een ronde art deco salontafel met glazen blad.

    A round Art Deco coffee table with glass top.
    No longer available
    Dim. h 59 x Ø 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een lot van 4 kristallen items, Val Saint Lambert, bestaande uit 3 vaasjes en een asbak.

    A lot of 4 crystal items, Val Saint Lambert, consisting of 3 vases and an ashtray.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24
    A. Dekker

    ‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.

    'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.
    No longer available
    Dim. 19.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #261

    Een lot postzegels waaronder een goed gevuld (niet volledig) Davo album met een paar goede eerste pagina’s (niet volledig). Bijgevoegd een album met Sovjetpostzegels, en een lot Belgische ongebruikte zegels van rond 1960.

    A lot of stamps including a well-filled (not complete) Davo album with a few good first pages (not complete). Also included is an album with Soviet stamps, and a lot of unused Belgian stamps from around 1960.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #280

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a total of 0.65 ct diamonds.
    No longer available
    Dim. 5,34 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #96

    Een paar ronde bijzettafeltjes, grijsgepatineerd. Midden 20ste eeuw.

    A pair of round side tables, gray patinated. Mid-20th century.
    No longer available
    Dim. h 72 cm Ø 48 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More