#179Rivarossi 2716; 2718; 2732 & 2743
Een lot passagierswagons van Santa Fe, bestaande uit postwagon, een Caféwagon, een restauratiewagen en twee personenwagons. Spoortype HO. De laatste drie in originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 15/20 -
#331
“Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/30 -
#154Preiser miniaturfiguren 16326 & 16328
Twee sets met telkens 120 onbeschilderde miniatuurfiguren op schaal HO, waarbij één reeks met arbeiders, de andere met zittende personen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 15/20 -
#174Rivarossi 2222 & 2306
Drie hopperwagons, waarbij één van Boston & Maine en twee van de SOO Line. Spoortype HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/20 -
#58Brekina
Een lot van vier modelauto’s op schaal HO:- oude bestelwagen ‘Spielwaren Danhausen’.- Citroën Traction-Avant.- Mercedes-Benz L319 bestelbus.- BMW 1500.We voegen er een zakje auto-onderdelen aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15/20 -
#265Trix 23967
No longer availableOnline onlyActive bid: 44.00 €Estimate: € 15/20 -
#110Kibri 9530 HO
“Treinstation”. Een modelbouwkit op schaal HO. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 15/20 -
#10
Een graafmachine van Menck & Hambrock op schaal HO (?). In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40 -
#330Märklin 8019
“Mercedes 300 SL”. Een modelauto in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 52.00 €Estimate: € 20/30 -
#56Brawa 40150
Een stoomlocomotief klasse Hf met getrokken tender van de Deutsche Reichsbahn. Spoortype HO. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Estimate: € 40/60 -
#82Emhar 4003
“MkA Whippet lichte tank uit WOI”. Een bouwpakket op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Estimate: € 15/20 -
#255Tamiya 35164
“Panzer Kampfwagen VI Tiger II Königstiger”. Een modelbouwkit op schaal 1/35. Compleet en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/20