Other lots in this auction
-
#129
Een paar messingen kerkkandelaars.
Une paire de chandeliers d'église en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#275
Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cm zonder kapEstimate: € 60/100 -
#84
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40/50 -
#121
“Wierookbrander van jadeïet op houten sokkel.” Chinees werk.
Brûle-encens en jadéite sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. H. 32 cmEstimate: € 200/300 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#270
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 160.00 €Dim. H. 23 cmEstimate: € 200/300 -
#82
Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H:52cmEstimate: € 40/60 -
#253
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Un petit meuble en bois laqué japonais avec six petits tiroirs derrière les portes et un tiroir en bas. Deux poignées manquent.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 27 x 30 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#298
Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#18
Een netsuke in de vorm van een Boeddha, erotische voorstelling, van tropisch hardhout. We voegen er nog twee houten netsuke’s in de vorm van een varken en een kip aan toe.
Un netsuke en forme de Bouddha, représentation érotique, en bois dur tropical. Nous ajoutons deux autres netsukes en bois en forme de cochon et de poulet.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 4 cmEstimate: € 50/80 -
#202Kaiser
“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15/25 -
#140
Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80