Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
Van de Velde

“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.

"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.
Online only
Dim. h: 27 cm
SKU: 1812230097.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 18 December 2023 22:00
Catalogue #97
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #82

    Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.

    A vintage earthenware bust of a young girl.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.

    A patinated dark wooden sculpted bust.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Quimper

    Een set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.

    A set of 2 plates with musicians/dancers, Henriot Quimper.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #131

    Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.

    A pair of glass paste sculpted swan figurines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    Een pispot met alziend oog, Moulin des Loups, France. Met opschrift “A la Marieé”.

    A chamber pot with an all-seeing eye, Moulin des Loups, France. Inscribed with "To the bride".
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13 x Ø 21.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #124
    Guerin, Bouffioulx

    Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.

    An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #153
    Lladro

    Een lotje van 2 Lladro ganzen.

    A pair of 2 Lladro geese.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #106

    Een zamakken beeld van een jonge zwerver met knapzak op de schouder.

    A zamak sculpture of a young vagabond with a backpack on his shoulder.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #236

    “Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.

    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 60
  • #133

    Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.

    A Bordeaux red faience pedestal, with multiple areas of flaking damage at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #233

    Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157
    Maria Innocentia Hummel

    Een lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.

    A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #194

    Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 x l 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #247
    Giuseppe Armani Capodimonte

    Een lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.

    A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #120
    RAM

    Een set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.

    A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #228

    Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 38
    Estimate: € 20 / 30
  • #127
    Lladro

    ‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.

    "Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #93

    Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.

    A bronze figurine of an Asian figure wearing a straw hat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #226

    Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #241

    Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #134

    Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.

    A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.
    No longer available
    Online only
    Dim. 78 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #146

    Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase with figures and geometric elements in the decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 14cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #60

    Een lot van 2 vintage meerkleurig glaspasta bekervaasjes.

    A lot of 2 vintage multicolored glass paste beaker vases.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #100

    Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.

    A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 409 / 60
  • #16

    Een art-deco vaas, Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Heeft een barst van de voet tot bijna aan de hals.

    An art-deco vase, Amphora Riessner, Czechoslovakia with parrots and flowers in the decoration. Has a crack from the base to almost the neck.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #91

    Een polychroom houten masker. West-Afrika.

    A polychrome wooden mask. West Africa.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #203
    Les Cordes

    Een fantasie halsketting ‘Code 2162’.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x Ø30cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #75

    Een lot kristal, waaronder een gegoten vaas, rood in de massa en een kleurloze geslepen assbak voor sigaren van Val Saint-Lambert.

    A lot of crystal, including a molded vase, red in the mass, and a colorless cut ashtray for cigars by Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16 & 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #156

    Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.

    A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 15.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #145

    Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.

    A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 53 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #150

    Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.

    A set of 4 colored vintage glasses with an air bubble in the base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11.5 x Ø 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #175

    Een vintage verzilverde warmhoudschaal in 3 vakken verdeeld. Onderaan gemerkt Cornet 48.

    A vintage silver-plated warming dish divided into 3 compartments. Marked "Cornet 48" on the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11 x Ø 22 cm
    Estimate: € 10 / 20
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More