Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
Adèle Koekkoek

“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

“Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
Dim. h 73 cm x 98,5 cm
SKU: 2705250472.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #472
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #442

    “Reliëfcompositie in rood, geel en zwart”. Olieverf en gips op doek. Niet gesigneerd.

    "Relief composition in red, yellow, and black. Oil paint and plaster on canvas. Not signed."
    No longer available
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    “Pagode bij het water”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Japans werk.

    "Pagoda by the water". Mixed media. Signed. Japanese piece.
    No longer available
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    “Boomgaard in de lente”. Litho. Gesigneerd en genummerd 67/100.

    "Orchard in Spring". Lithograph. Signed and numbered 67/100.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Jan De Graef

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.

    "Forest landscape". Oil on canvas. Signed. Minor repairs.
    No longer available
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Drie drukwerken waarvan een geïllustreerde tekst en twee astrologische reproducties.

    Three printed works, one with illustrated text and two astrological reproductions.
    No longer available
    Dim. 44/53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    “Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.

    "Portrait of a Belgian soldier." In oval frame.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294

    “Zeilboot en sloep bij de oever”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboat and dinghy by the shore." Lithograph. Signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    No longer available
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Forest Pond". Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Jacques Delvaux

    ‘Knotwilgen’. Impasto olieverfschilderij op doek. Abstract impressionisme, getekend; J. Delvaux.

    'Willow trees'. Impasto oil painting on canvas. Abstract impressionism, signed; J. Delvaux.
    No longer available
    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304
    Ria Picco-Rückert

    “Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951.
    No longer available
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    Ivan Aubrouck

    “Stadszicht met kerktoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    "Cityscape with church tower". Oil on canvas. Signed and dated 1929.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Emile Lebrun
    Period: 1864-1933

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
    No longer available
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    “Mediterrane esplanade”. Olieverf op paneel.

    "Mediterranean esplanade". Oil on panel.
    No longer available
    Dim. 37 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    P.R. Laxni

    “Indische danseressen”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1971

    "Indonesian dancers". Watercolor. Signed and dated 1971.
    No longer available
    Dim. 54 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    K. Cornet

    “Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Perez

    “Gestileerde vrouw met sluier”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie links boven.

    "Stylized woman with veil". Oil on canvas. Signed. Restoration to the top left.
    No longer available
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302
    L. Coppens

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tree driveway". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Georges Steel

    “Portret van een jonge vrouw met hoofddoek”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.

    "Portrait of a young woman with a headscarf." Oil on canvas. Signed and dated 1984.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #172
    Jacques Delvaux

    ‘Landschap met boerderijen’. Impasto olieverfschilderij op doek. Abstract impressionisme, getekend; J. Delvaux.

    "Landscape with Farmhouses". Impasto oil painting on canvas. Abstract impressionism, signed; J. Delvaux.
    No longer available
    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    “Pagode bij een meer met Fuji Yama op de achtergrond”. Gemengde techniek. Gesigneerd. Japans werk.

    "Pagoda by a lake with Mount Fuji in the background." Mixed media. Signed. Japanese artwork.
    No longer available
    Dim. 34 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Period: 19e eeuw

    ‘Agnès Maignien-Vasseur’. 19e Eeuws portret, olieverf op doek. Niet getekend.

    'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
    No longer available
    Dim. 25/20 cm
    Estimate: € 75 / 100

Other lots in this auction

  • #570

    Een 18 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en vijf in marquise geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.20 ct. and five marquise-cut sapphires totaling approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,34 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #495

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Dim. 237/325 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #309

    Set van 2 penningen met afbeeldingen van het werk van Ianchelevici en Michel Stievenart.

    Set of 2 medals featuring the work of Ianchelevici and Michel Stievenart.
    No longer available
    Dim. 9/6.5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #240

    Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met een langwerpige opaal van 12,56 ct. en kleine briljantjes. Met certificaat.

    An 18kt rose gold necklace with pendant set with an elongated 12.56 ct. opal and small brilliant-cut diamonds. With certificate.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #197

    Art deco paddestoellamp van verchroomd koper, met bajonetfitting. Heeft een beetje schade aan de chroomlaag. Niet gemerkt.

    Art deco mushroom lamp made of chromed copper, with bayonet fitting. Has some damage to the chrome layer. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39, Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600
    Fossil

    Een roestvrij stalen herenhorloge met originele bruine polsband.

    A stainless steel men's watch with original brown wristband.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Ladenkastje, Engelse stijl. 7 laden.

    Cabinet, English style. 7 drawers.
    No longer available
    Dim. H 120, B 68, D 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #5

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    No longer available
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #57
    Eudora

    Een vintage schoenspanner, Eudora II drp, de schoentip-stukken manco. Toegevoegd 2 manuele schoenspanners/verbreders.

    A vintage shoe tree, Eudora II drp, missing shoe tip pieces. Includes 2 manual shoe stretchers/wideners.
    No longer available
    Dim. 31 x 38 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #543

    Een coupe van Chinees Canton porselein met een famille rose decor van pioenen en personages in interieurs in uitsparingen. Onderaan gemerkt en op houten sokkeltje.

    A Chinese Canton porcelain bowl with famille rose decoration of peonies and figures in interiors in reserves. Marked at the bottom and on a wooden base.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474

    Dekselvaas van Chinees porselein, Canton stijl. Gedecoreerd met vogels en vlinders.

    Covered vase of Chinese porcelain, Canton style. Decorated with birds and butterflies.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    Een tafelkleed in rood en wit, Red Star Line.

    A tablecloth in red and white, Red Star Line.
    No longer available
    Dim. 115/187 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 mei van 10.00u tot 17.00u

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 May 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More