Other lots in this auction
-
#122Albert Jaboneau
“Stoomschip op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateau à vapeur et voiliers en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 39 cm x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#68Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Stilleven met appels”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 14-8-59.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée et datée 14-8-59.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 49 x 63 cmEstimate: € 50/80 -
#4
“Dame met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame au chien". Huile sur toile. Attribuée à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#118
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 37 x 20 cmEstimate: € 15/20 -
#13Léon Busschots
“Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.
"Procession en Campine". Huile sur toile. Signée Busschots Léon. Datée au verso 1974.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 60 cm x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#128Julien Severin
“Stadszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue de la ville". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#133Henri Seghers
“Zicht op oud Antwerpen”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 1886 binnen de plaat.
"Vue du vieil Anvers". Une sérigraphie. Signé et daté 1886 à l'intérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 26, 5 x 41,5 cmEstimate: € 30/35 -
#54Bosmans
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 53 cm x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#17
“Driemaster op zee”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd.
"Trois-mâts en mer". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 42 cm x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#24
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Vue sur le port". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 34 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#129
Van Dyck's Wife. Daughter of Earl Gowry.From a Picture by Ant. Van Dyck, In the Collection of His Excel.y S.r R.d Lyttelton Kn.t of the most Hon.ble Order of the Bath, Lieut.t General of His Majesty's Forces, and Gov.r of the Isl.nds of Guernsey &c. Voll. II. No. 53”. Ant. van Dyck Pinx.t. Boydell excudit. F. Bartolozzi del. et Sculpsit.Published July 18th 1770 by J. Boydell Engraver in Cheapside London.
La femme de Van Dyck. Fille d'Earl Gowry.à partir d'une photo par Ant. Van Dyck, dans la collection de Son Excel.y Sr Rd Lyttelton Kn.t de l'Ordre très honorable du Bain, Lieut.t général des forces de Sa Majesté et gouverneur des îles de Guernesey &c. plein. II. non. 53". Fourmi. van Dyck Pinx.t. Excuse Boydell. F. Bartolozzi del. et Sculpsit. Publié le 18 juillet 1770 par J. Boydell Engraver à Cheapside London.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 22,5 x 15,5 cmEstimate: € 50/70 -
#112
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Portrait d'homme". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 39 cmEstimate: € 80/120