Similar lots by type
-
#155MakkumEen blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#259“Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#228Een houten kistje.
No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 x 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#277Lego 383“Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#159Een lage verguld bronzen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#244Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#210Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258“Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#262“Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#252Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#245Mappin & Webb’s, London & SheffieldEen verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13, 16 & 20 cmEstimate: € 45 / 60 -
#242Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 7 cmEstimate: € 30 / 35 -
#176Anna Club PlushEen plushen kat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#226Powell, Bishop & Stonier, StaffordshireEen grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#236Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cmEstimate: € 25 / 40 -
#220Kaiser PorzellanEen porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#229Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169GoldimariEen kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#219Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#264Hema“Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#251Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.
No longer availableOnline onlyDim. h: 2& & 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#266Dickie, SpielzeugEen radiogestuurde modelboot op batterijen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#154Een dekselpot van Japans porselein met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt en op houten sokkel. Bijgevoegd een recent tienkantig bord van blauw-wit Chinees porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm Ø: 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#268MärklinEen lot wagons op schaal HO in originele doosjes:- 4473 lage boordwagen- 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine- 4475 lage boordwagen met huif van Märklin- 4509 bananenwagen- 4513 kiepwagen
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#188Loëwe OptaEen stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#298Een Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine.No longer availableOnline onlyDim. 131 x 69 cmEstimate: € 30 / 60 -
#198G. Gordon“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#66“Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.
"Seul et vrai moyen d'anéantir la médiance". Un dessin animé d'après Tevel.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#75“Maskers”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
No longer availableOnline onlyDim. 55 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#115Bernadette VinckenTwee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#19Een gepolijste fractie kwarts.
Une fraction polie de quartz.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#179Steiff, Germany“Lulac” & “Lorli”. Een pluchen konijn en een hertenkalfje”. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 50 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Een paars gedubbeld kristallen vaas met geslepen decor. Zonder merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#64“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#137Een gesculpteerd stenen maskertje en een gepolijst mineraal ei.
Un masque en pierre taillée et un œuf en minéral poli.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 14 cmEstimate: € 20 / 30

