Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Kubbe

“Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.
Online only
Dim. 40 x 80 cm
SKU: 2102220169.
Categories: doek, Online Only, Schilderij.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #169
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #221
    Verstappen

    “Hoeve met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Ferme aux meules de foin. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #138

    Vijf tinnen eierdopjes op houder.

    Cinq coquetiers en étain sur support.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #150

    Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.

    Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 197 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #236
    René De Baugnies
    Period: Leuven 1869 - Elsene 1962

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #250
    Van Bavels (?)

    “Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #220
    Perton

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Huile sur toile. Signée et datée 1941.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189

    “Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.

    Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #234
    Gaston Larrieu
    Period: 1908 - 1983

    “Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte à la bouteille. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #287

    Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.

    Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #199
    Jan De Bondt
    Period: °1937

    “De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.

    Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 120 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #288
    Lladro, Spain

    “Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #213

    Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.

    Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #132

    Een tinnen olielampje. Art nouveau.

    Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #277

    Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 cm
  • #148

    Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.

    Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 64 cm
    Estimate: € 5 / 35
  • #198
    G. Gordon

    “Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #207
    Jos Martin

    “Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #137
    Bequet, Quaregnon

    Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.

    Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32,5 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #219
    E. Deleers

    “Zeezicht op golfbreker te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de mer et sur le brise-lames à Knokke. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #155

    Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.

    Une armoire en chêne aux portes sculptées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #215
    E. Muller

    “De kleine roker”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met restauratieverslag.

    Le Petit Fumeur. Huile sur toile. Signée. Avec rapport de restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #293

    Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.

    Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #133

    Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.

    Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 21 cm
    Estimate: € 15 / 20

Other lots in this auction

  • #154

    Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.

    Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #106
    Van ***

    “Stadsgezicht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    Vue de ville . Gravure en couleur. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #18

    Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.

    Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #9

    Een lot aardewerk, bestaande uit zes borden, een zeepbakje en een olielampje. Spanje, Italië, Bretagne & Gouda.

    Lot de poterie, composé de six assiettes, d'un porte-savon et d'une lampe à huile. Espagne, Italie, Bretagne & Gouda.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 - 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #5

    Een verzilverd metalen wijnkoeler.

    Rafraîchisseur à vin en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #145
    Royal Dux

    “Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.

    "Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #290
    Huysmans

    “Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.

    “Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #3

    Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.

    Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #48

    “Spiraal in blauw en wit.” Acryl op kunststof.

    "Spirale en bleu et blanc." Acryl sur plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #193
    Karel Holemans

    “Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.

    Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #23
    Boch La Louvière

    Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.

    Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #50

    Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.

    Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More