Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw met kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bonnevallo

“Vrouw met kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Femme à la cruche”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 90 x 45 cm
SKU: 0803160544.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #544
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #709

    “Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.

    “Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #365
    Rob. Lombaerts

    “Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.

    “Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 68 x 106 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #789
    J. Deman

    “Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #759
    Ch. Vermaillen (?)

    “Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #764
    L. Van Vosselen

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #732
    G. Wagener

    “Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    “Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #794
    Jos Stockbroeckx

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #819
    Gaby Landuyt
    Period: °1928

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    “Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.

    “L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. 73 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #169
    Adrien-Joseph Heymans
    Period: 1839-1921

    “Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #779

    “Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.

    “A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 110
  • #704
    Jozef Tilleux
    Period: Antwerpen 1896 - 1978

    “Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #229
    An Van Lierde

    “Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #762
    Alfred T. Bastien
    Period: 1873 - 1955

    “De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    “Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #602
    Utagawa “Toyokuni” Kunisada
    Period: 1786-1865

    Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.

    Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.
    No longer available
    Dim. 3 x 34 x 24,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #126
    Gustave Helinck
    Period: 1884-1954

    “Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #269
    Hans Kitslaar

    “Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #799
    Isidore Warnie

    “Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #769
    Theo De Cooremeter

    “Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 64 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #202
    Ferdinand Deprins
    Period: 1859-1908

    “Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La bergère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #432

    “Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.

    “Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.
    No longer available
    Dim. 25 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #802
    Frans Bossaerts
    Period: 1879-1960

    “Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    “Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #719
    G. Wagener

    “Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    “Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #705
    Micheline Dumont

    “Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 160

Other lots in this auction

  • #13

    Een lot glas en kristal, bestaande uit drie kleine karafjes in oplopende hoogtes, twee verschillende vaasjes met vergulde monturen, een groene en een rode dekseldoos en een winterse wandelaar met klaroen van glaspasta.

    Lot de verre et de cristal comprenant trois petits carafons de tailles descendantes, deux vases aux montures dorées, une boîte couverte rouge et une verte et une statuette d’un promeneur au clairon aux vêtements d’hiver en pâte de verre.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #466
    Taspinar

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Tapis turque en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 160 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,95 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #56

    Een tête-à-tête van wit en verguld porselein, versierd met de keizerlijke adelaar en kevers. Theepot, suikerpot (dekselknop hersteld), melkpot, twee kopjes en schoteltjes en het dienblad. Onderaan gemerkt: Manufacture Impériale de Sèvres.

    Tête-à-tête en porcelaine bleue et dorée décoré d’aigles impériaux et d’insectes. Théière, sucrier (fretel recollé), pot à lait, deux tasses et soucoupes et présentoir. Marque sous la base: Manufacture Impériale de Sèvres.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #606

    Een slaapkamer van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van bloemen en kastanjetakken, bestaande uit een asymmetrische garderobekast met spiegeldeur, een ladenkast met drie grote en twee kleine laden en marmeren blad, een bed, een nachtkastje met marmeren blad, twee stoelen en een grote spiegel. Tijdperk art nouveau.

    Chambre à coucher en acajou et placage de bouleau taché. Décor marqueté de fleurs et de branches de châtaignier. comprenant une garde-robe asymétrique à une porte au miroir, une commode à trois grands et deux petits tiroirs à tablette de marbre, un lit simple, une table de chevet à tablette de marbre, deux chaises et un grand miroir. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #663
    Chelsea

    Tamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.

    Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.
    No longer available
    Dim. 10,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #816

    Lot speelgoed van hout: kinder-en poppenstoeltjes, een poppenwagen, schoolbankjes enz. Evenals een metalen kinderbedje en een rieten wieg op een metalen onderstel.

    Lot de jouets en bois: des chaises d’enfant et de poupée, une charrette à poupées, des bancs d’école etc. Ainsi qu’un lit d’enfant en métal et un berceau en osier avec piétement en métal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #141
    Sitzendorf

    “Jongeman met druiven” en “Meisje met bloemen”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein. Achteraan gemerkt. Medio XXste eeuw.

    “Jeune homme aux raisins”. et “Fille aux fleurs”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque au verso. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 27,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #699
    Paul Van Dongen
    Period: °1958

    “Moderne compositie met kreeft”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-6-97. Met M. Mulders en B. Van Vught.

    Composition moderne au homard”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 19-6-97. Avec M. Mulders et B. Van Vught.
    No longer available
    Dim. 68 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #176

    “Avondlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening en een oude toeschrijving aan P. van Schendel.

    “Paysage au clair de lune”. Huile sur panneau. Porte une signature et une ancienne attribution à P. Van Schendel.
    No longer available
    Dim. 14 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #426

    Een gedeelte servies van meerkleurig porselein met een turkooize vleugel, gouden biezen en een handgeschilderd bloemendecor op het plat. Bestaande uit 26 platte borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 5 ovale en 3 ronde schotels in diverse formaten, een coupe op hoge voet, een terrine en twee sauskommen.

    Partie de service en porcelaine polychrome. Ailes turquoises, bordures dorées et décor de fleurs peintes à la main sur le creux. Comprenant 26 assiettes plates, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 5 plats ovales et 3 ronds de différentes tailles, une coupe à piédouche, une terrine et deux saucières.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #844

    Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug en zit. Cannage grotendeels versleten.

    Suite de six chaises en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers et sièges cannés (cannage usé).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More