#253
Twee aardewerken vazen met wit glazuur en grijze tinnen hals.
#341
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
#383
Een Indische bronzen armband en een bel.
#517
Een boeddhistisch beeld van gegoten steengoed.
#246
#255
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
#17Niki de Saint Phalle
Een flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
#48
Musiciens . Un groupe de porcelaine allemande multicolore. Cordes de la harpe et du violoncelle manquantes. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#696Mori
Een Afghaans handgeknoopt tapijt.
#50
Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 300 / 400 -
#629
“Kosmische man”. Een antropomorfe voorstelling van het Jaïnistische universum, verdeeld in drie delen: het paradijs, de aarde en de hel. Gouache op linnen.
“Homme cosmique”. Représentation anthropomorphe de l’univers jaïniste, partagé en trois parties, le paradis, la terre et l’enfer. Gouache sur toile.No longer availableDim. 70 x 45 cmEstimate: € 40 / 60