Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.
Online only
Dim. 49 x 49 cm
SKU: 2305220275.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #275
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #155

    “De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.

    « La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #228
    Marx Toys, USA

    “Suburban colonial dollhouse”. Een geëmaileerd metalen poppenhuis. In originele doos.

    “Suburban colonial dollhouse”. Maison de poupée en tôle émaillée. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #296

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
    No longer available
    Online only
    Dim. 113 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212
    E. Rofs

    “Aan de waterput”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Au puits. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #299

    “Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.

    Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #97

    Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.

    Une chope à bière allemande en grès multicolore avec un couvercle en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #169
    Capodimonte

    Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.

    Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #15
    Gallé

    Een klein vaasje van meerkleurig glas met een met zuur geëtst decor van planten. Gemerkt. Beschadigd bovenaan.

    Petit vase en verre multicolore à décor de végétaux gravé à l'acide. Marqué. Dégât vers le haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #94

    Twee ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten de Koninklijke beurs en St. James’s Park te Londen.

    Deux gravures coloriées du XIXe siècle avec vue sur la Bourse Royale et St. James's Park à Londres.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 41 & 31 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #177
    Capodimonte

    “Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Online-Only 23 Mei 2022

Op Maandag 23 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday May 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 May 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More