#57
“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
#77
Drie vrouwenportretten, olieverf op doek. Zonder signaturen.
Trois portraits de femmes, huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 154.00 €Dim. 63 x 51 cmEstimate: € 100/120 -
#124
Drie verschillende aardewerken schotels met meerkleurige decors.
#242
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#297
#236
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/50 -
#34
Een Perzische tegel met meerkleurig decor.
Un carreau persan au décor multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 11 x 25 cmEstimate: € 25/30 -
#30
Vier verschillende juwelendoosjes, waarbij twee van metaal en één van hout en riet, getooid met een kikkertje op het deksel.
Quatre boîtes à bijoux différentes, dont deux en métal et une en bois et roseau, décorées d'une grenouille sur le couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 5 & 7 cmEstimate: € 40/50 -
#117
Een maquette van een vissersboot.
#135
Een witgepatineerd houten sculptuur op sokkel.
#265
“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#68
Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.
Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 3 - 19 cmEstimate: € 40/60