#265“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#86“Een vissersboot”. Aquarel op papier.
"Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 14 cm x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#28Een lot apothekerspotten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 cm - 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#19Een gepolijste fractie kwarts.
#211Jehanne Dinjeart“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
#289Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#148Kaiser PorzellanEen porseleinen buikvaasje met Japans decor ‘Yokohama’. Onderaan gemerkt en op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28,5 + 4 cmEstimate: € 20 / 25 -
#222Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening. Batterij in slechte staat.
Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande. Batterie en mauvias état.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 13, 16 & 20 cmEstimate: € 45 / 60 -