#262
“Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.
#257Paul Ibou (Paul Vermeersch)Period: °Borgerhout, 1939
“12 owl variations”. Een kunstuitgave met zes gekleurde en uitgesneden pagina’s die twaalf verschillende uilenkoppen vormen. Met drietalige colofon in blinddruk. Ed. Multi-art Press International. Antwerpen, 1970. Door de kunstenaar gesigneerd en genummerd 110/900.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/50 -
#103
#219
Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
#181Fontaine
#7
Twee art deco vazen. Gemerkt Royal Dux & Quimper.
#225
Drie decoratieve reproducties van botanische prenten en eentje met vogeltjes.
Trois reproductions décoratives d'estampes botaniques et une avec des oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#227
Een design kaarsenhouder van metaal.
#81
“Lezende dame”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame lectrice". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 61 x 77 cmEstimate: € 80/120 -
#107
“Kandinsky” & “Jacques Rozenberg”. Twee kunstboeken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/30 -
#34Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 19/50.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 45/60