“Vrouw met sprokkelhout”, een groot porseleinen beeld gemerkt Royal Dux.

"Woman with firewood", a large porcelain statue marked Royal Dux.
Dim. Hoogte 55 cm
SKU: 2810250158.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #158
Estimate: € 200 / 300

  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #360

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    ‘Hoornblazer met jachthonden’, een gepatineerd kunstbronzen beeld op zwarte marmeren voet. Naar A. Moreau.

    'Horn player with hunting dogs', a patinated bronze art sculpture on a black marble base. After A. Moreau.
    Dim. Hoogte 74 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #301

    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #487

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #420

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #310

    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #400

    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #596

    Een ovaal art-deco bijzettafeltje, met marmeren blad.

    An oval Art Deco side table, with a marble top.
    Dim. H 61, B 42, D 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #440

    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #471
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #340

    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #380

    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30

  • #6

    Een kersenkleurig bureau met neerklapbare zijden in Engelse stijl.

    A cherry-colored desk with drop leaves in English style.
    Dim. 72 x 86 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #355

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #29

    Klein tweeloopspistool met percussieslot. Einde XIXde eeuw. Te herstellen.

    Small double-barreled pistol with percussion lock. End of the 19th century. To be restored.
    Dim. L. 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #450

    Een sterling zilveren ketting met hartvormige hanger bezet met 2 briljantjes.

    A sterling silver chain with heart-shaped pendant set with 2 brilliant-cut diamonds.
    Dim. 9,38 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #426

    Een 18e eeuwse eikenhouten koffer, recent gerestaureerd.

    An 18th-century oak chest, recently restored.
    Dim. 77 x 120 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #415
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted Oriental rug.
    Dim. 260/275 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #17
    Moustier

    Peper-en zoutvat gedragen door een vrouw in klederdracht. Polychroom aardewerk, gemerkt en met datum 1792. Eén recipiënt gerestaureerd.

    Salt and pepper shaker carried by a woman in traditional dress. Polychrome earthenware, marked and dated 1792. One container restored.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #245

    Een gesculpteerde houten piëdestal.

    A carved wooden stall leg.
    Dim. Hoogte 107 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #328

    Twee gemberpotten van meerkleurig Chinees aardewerk.

    Two ginger jars of multicolored Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    Een gewei van een damhert, gemonteerd op een houten schild.

    Antlers of a fallow deer mounted on a wooden shield.
    Dim. 60 x 53 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #325

    Een lot van drie handgeknoopte Oosterse tapijtjes.

    A lot of three hand-knotted oriental rugs.
    Dim. 155/97 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #356

    Een Lloyd Loom stoel met datering: Mar. 37.

    A Lloyd Loom chair dated: Mar. 37.
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00