#97Märklin
Een uitgebreid lot Märklin, bestaande uit diverse wagons in originele doos, sporen en maquette-opstelling met toebehoren. Schaal HO.
#414
Een icoon met voorstelling van St. Nicolaas. 19de eeuw.
An icon depicting St. Nicholas. 19th century.No longer availableDim. 35,5 x 31 cmEstimate: € 120 / 220 -
#660
Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#142
#34
Een groot lot grafisch werk met etsen, houtsnedes e.a. van diverse kunstenaars.
A large lot of graphic works with etchings, woodcuts, etc. by various artists.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#375
Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#305
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
#257S.A. Boulanger
A vintage table lamp in steel and brass. Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. With its original shade, although the attachment is no longer original.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 100 / 150 -
#390
Een Duits theeserviesje met blauw decor en zilver. Compleet voor zes personen.
#64
"Drinking Bout", a painting, oil on panel, unclearly signed on the back.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76
Een vintage Chesterfield bureaustoel, groel gecapitonneerd leder. Kleine beschadiging aan de rechter armleuning.
A vintage Chesterfield office chair, green tufted leather. Small damage to the right armrest.No longer availableDim. 88 x 62 x 65 cmEstimate: € 120 / 180