‘Vrouwe Justitia’, een offset litho gemaakt in opdracht van Kluwer rechtswetenschappen. Getekend J. Bosschaert en genummerd 22/45. Niet ingekaderd.
Jan Bosschaert

‘Lady Justice’, an offset lithograph commissioned by Kluwer Legal Publishers. Signed by J. Bosschaert and numbered 22/45. Not framed.
Dim. 20/19 cm
SKU: 1612250002.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #2
Estimate: € 40 / 60

Other lots by Bosschaert

  • #184
    Bernard Bosschaert

    ‘Jonge vrouw met een bos bloemen’, olieverf op papier. Getekend Bosschaert B.

    'Young woman with a bunch of flowers', oil on paper. Signed Bosschaert B.
    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Bernard Bosschaert

    Dim. 37/28 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00