Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouwelijk naakt”. Een gepatineerd terracotta beeld op houten sokkel. Jaren ‘30.
“Vrouwelijk naakt”. Een gepatineerd terracotta beeld op houten sokkel. Jaren ‘30.
“Vrouwelijk naakt”. Een gepatineerd terracotta beeld op houten sokkel. Jaren ‘30.

“Vrouwelijk naakt”. Een gepatineerd terracotta beeld op houten sokkel. Jaren ‘30.

Nu féminin . Une statue en terre cuite patinée sur un socle en bois. Années 1930.
Dim. l: 73 cm
SKU: 0202210251.
Categories: Aardewerk, Beeld, Hout.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #251
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #173

    “Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.

    Jeune femme . Un groupe de bronze érotique en deux parties.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #662

    Een koppel waterdragers van meerkleurig gepatineerd brons op houten sokkels.

    Paire de porteurs d’eau en bronze patiné multicolore sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #113

    “Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.

    “Homme avec traîneau” . Un petit groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #572

    Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.

    Deux statues africaines allongées d’ancêtres en bois. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #208

    “Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.

    “Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #228
    Milo

    Een bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.

    Un guépard en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #197

    Een paar bronzen beelden op sokkels van roze marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne en Fortuna naar Edouard Drouot.

    Quelques statues en bronze sur socles en marbre rose avec frise en bronze: Mercure d'après Jean Boulogne et Fortuna d'après Edouard Drouot.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #111

    “Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.

    Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #596

    Een Afrikaanse houten ceremoniële staf. Op metalen voet.

    Bâton cérémoniel en bois africaine. Sur base en métal.
    No longer available
    Dim. l: 123 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #686

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.

    Sculpture africaine en bois. Bras restauré.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #566

    Een Afrikaans houten beeld. Deels witgepatineerd.

    Sculpture africaine en bois. Partiellement patinée blanche.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #183

    Een kandelaar van deels verguld brons in empirestijl, gedragen door een vrouwenfiguur.

    Un bougeoir en bronze partiellement doré de style Empire, porté par une figure féminine.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #198
    Eugène Laurent
    Period: 1832 - 1898

    “La pêcheuse”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.

    La pêcheuse . Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #6

    Een kruidenrekje met zes kleine potjes, zes grote potten en een olie- en een azijnkruikje.

    Un casier à épices avec six petits pots, six grands pots et un pichet d'huile et de vinaigre.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #269

    “Putti met bok”. Een groep van wit terracotta naar een werk van Pietro Balestra. Gaaf.

    Putti avec bouc . Un groupe de terre cuite blanche d'après une œuvre de Pietro Balestra. Intacte.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #207

    “Napoleon”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Emile Guillemin.

    Napoléon . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre d'Emile Guillemin.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #312

    Een Setter van bruingepatineerd zamak op grijsgeaderde marmeren sokkel.

    Un chien en zamac brun patiné sur un socle en marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #176

    Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.

    Ancienne statue de Bouddha en bois avec des traces de polychromie et avec une ouverture dans le dos. Sur la base.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #586

    Twee gebeeldhouwde Indonesische houten beelden met gedreven messingen details.

    Deux sculptures indonésiennes en bois sculpté aux détails en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 103 & 106 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #556

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld.

    Statue d’ancêtre africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #203

    “Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.

    Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #521

    “Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.

    Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #227

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #304

    “Jongeman met geitje”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.

    Jeune homme avec enfant . Un groupe de poteries multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 65 / 75

Other lots in this auction

  • #107

    Een paar ovale kaders met beeltenissen van Christus aan het kruis, waarbij de eerste opgebouwd uit tegeltjes en de andere in gipsreliëf.

    Paire de cadres ovales aux effigies du Christ crucifié, le premier en mosaïque, l’autre en plâtre en relief.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #445

    18 diverse medailles, met betrekking tot de veehouderij, in het bijzonder de paardenfokkerij. Begin XXste eeuw. Overwegend zilver.

    18 médailles diverses, relatives à l'élevage, en particulier à l'élevage de chevaux. Début XXème siècle. Principalement en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #278
    Goebel, Germany

    “Skiër”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 59.

    Skieur. Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 59.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #282
    Paul Cuvelier

    Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.

    Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #283
    Guérin

    Een platte vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase plat en grès émaillé multicolore à décor en relief. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm; Ø: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #322

    Een pendule, gedragen door een allegorisch vrouwenbeeld van brons. Recent werk.

    Une pendule de cheminée, portée par une statue allégorique en bronze d'une femme. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #383

    Een Indische bronzen armband en een bel.

    Un bracelet indien en bronze et une cloche.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #338
    Guérin

    Een schenkkannetje van blauw geglazuurd steengoed met een wapenschild en twee Franse lelies in reliëf. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.

    Un pichet en grès émaillé bleu avec un blason et deux lis français en relief. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #513

    “Man met kruik”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    Homme à la cruche . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #297

    Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.

    Un vase rond en verre de Boom rose saumon à décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #502

    “Compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd E. Lek.

    Composition . Huile sur panneau. Signé E. Lek.
    No longer available
    Dim. 59 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #240

    Een paar wit en geelgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 3,64 g
    Estimate: € 550 / 650
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More