Similar lots by type
-
#586
Twee gebeeldhouwde Indonesische houten beelden met gedreven messingen details.
Deux sculptures indonésiennes en bois sculpté aux détails en cuivre repoussé.No longer availableDim. h: 103 & 106 cmEstimate: € 100/150 -
#176
Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.
Ancienne statue de Bouddha en bois avec des traces de polychromie et avec une ouverture dans le dos. Sur la base.No longer availableEstimate: € 1500/2500 -
#113
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
“Homme avec traîneau” . Un petit groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 140/180 -
#596
Een Afrikaanse houten ceremoniële staf. Op metalen voet.
Bâton cérémoniel en bois africaine. Sur base en métal.No longer availableDim. l: 123 cmEstimate: € 120/200 -
#183
Een kandelaar van deels verguld brons in empirestijl, gedragen door een vrouwenfiguur.
Un bougeoir en bronze partiellement doré de style Empire, porté par une figure féminine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/220 -
#207
“Napoleon”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Emile Guillemin.
Napoléon . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre d'Emile Guillemin.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#662
Een koppel waterdragers van meerkleurig gepatineerd brons op houten sokkels.
Paire de porteurs d’eau en bronze patiné multicolore sur socles en bois.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/100 -
#228Milo
Een bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.
Un guépard en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 150/250 -
#312
Een Setter van bruingepatineerd zamak op grijsgeaderde marmeren sokkel.
Un chien en zamac brun patiné sur un socle en marbre gris veiné.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#197
Een paar bronzen beelden op sokkels van roze marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne en Fortuna naar Edouard Drouot.
Quelques statues en bronze sur socles en marbre rose avec frise en bronze: Mercure d'après Jean Boulogne et Fortuna d'après Edouard Drouot.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 1600/1800 -
#566
Een Afrikaans houten beeld. Deels witgepatineerd.
Sculpture africaine en bois. Partiellement patinée blanche.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/150 -
#521
“Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.
Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1200/1400 -
#304
“Jongeman met geitje”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
Jeune homme avec enfant . Un groupe de poteries multicolores.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 65/75 -
#572
Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.
Deux statues africaines allongées d’ancêtres en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 148 cmEstimate: € 200/240 -
#198Eugène LaurentPeriod: 1832 - 1898
“La pêcheuse”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
La pêcheuse . Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 450/600 -
#556
Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Statue d’ancêtre africaine en bois.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120/200 -
#6
Een kruidenrekje met zes kleine potjes, zes grote potten en een olie- en een azijnkruikje.
Un casier à épices avec six petits pots, six grands pots et un pichet d'huile et de vinaigre.No longer availableDim. h: 10 & 22 cmEstimate: € 40/50 -
#227
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/500 -
#208
“Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
“Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 1700/1900 -
#203
“Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 1700/1900 -
#111
“Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.
Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 160/200 -
#173
“Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.
Jeune femme . Un groupe de bronze érotique en deux parties.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 260/280 -
#269
“Putti met bok”. Een groep van wit terracotta naar een werk van Pietro Balestra. Gaaf.
Putti avec bouc . Un groupe de terre cuite blanche d'après une œuvre de Pietro Balestra. Intacte.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#686
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.
Sculpture africaine en bois. Bras restauré.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#119
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Achter glas.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Sous verre.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#682
“De terugkeer uit Egypte. Een antieke ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Le retour d'Egypte. Une gravure ancienne. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 40/50 -
#346
Een paar fauteuils à la Reine in Lodewijk XVI-stijl. Goede staat, mooi recent bekleed.
Paire de fauteuils à la Reine de style Louis XVI. Bon état, récemment recouverts.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#156
Een rijkelijk uitgewerkte, wit- en goudgepatineerde eetkamer in Italiaanse Rococostijl, bestaande uit een breed buffet met bar, een grote wandspiegel, een vitrinekast, een tafel met zes stoelen en een staande lamp. Het decor gesigneerd C. Pellizzoni.
Une salle à manger de style rococo richement élaborée, patinée blanche et or, composée d'un large buffet avec bar, d'un grand miroir mural, d'une vitrine, d'une table avec six chaises et d'un lampadaire.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#460
24 zilveren munten van diverse landen “Conservation”. 14 x Ag 925/1000 en 10 x 500/1000. Met enkele certificaten. Costa Rica, Indonesië, Maleisië, Mauritius, Mongolië, Nepal, Pakistan, Sudan, Tanzanië, Thailand, Venezuela, Zaire (1974, 1975, 1976).
24 pièces en argent de divers pays Conservation . 14 x Ag 925/1000 et 10 x 500/1000. Avec quelques certificats. Costa Rica, Indonésie, Malaisie, Maurice, Mongolie, Népal, Pakistan , Soudan, Tanzanie, Thaïlande, Venezuela, Zaïre (1974, 1975, 1976).No longer availableEstimate: € 400/500 -
#131
Een driedelig messingen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton de style éclectique comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. h: 44 & 34 cmEstimate: € 150/200 -
#100
Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,76 ct. GVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,76 ct. GVS2 et de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 1750/1850 -
#331Daum, France
Een lange siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Une longue coupe décorative de cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 60/80 -
#641
Een gekleurd Maltees glazen sierstuk. Onderaan gesigneerd.
Un ornement en verre maltais coloré. Signé en bas.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#262
“Vrouw met vaas”. Een beeld van gepatineerd plaaster.
Femme au vase . Une statue en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60/80 -
#434
“Hond met bloem”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘AM’.
Chien avec fleur . Huile sur toile. Monogrammée AM .No longer availableDim. 51 x 67 cmEstimate: € 40/50