Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Vrouwelijk naakt. Lot van drie beeldjes in brons koper en ijzer. Niet getekend.

Vrouwelijke naakten, drie beeldjes van brons, koper en ijzer. Niet getekend.

s. Lot of three sculptures in bronze, copper, and iron. Not signed.
Dim. Hoogte 28 cm
SKU: 2904250421.
Categories: Beeld, Brons, ijzer, Koper.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #421
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #274

    “Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.

    "Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #297

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    No longer available
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #294

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #485

    Een antieke rood koperen steriliseerketel.

    An antique red copper sterilizing kettle.
    No longer available
    Dim. h 55 x Ø 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 2 sleutels, sluiting met 9 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 2 keys, closure with 9 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden pedestal.
    No longer available
    Dim. 40 x 70.5 x 41.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #385

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #6

    Rustieke salontafel met smeedijzer onderstel en massief houten blad.

    Rustic coffee table with wrought iron base and solid wood top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 54, Ø 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #557
    Gerard Van Den Berg

    Charly, Montis, ontworpen door Gerard van den Berg, een set van 2 clubzetels, staal en wijnrood leder.

    Charly, Montis, designed by Gerard van den Berg, a set of 2 club chairs, steel and wine red leather.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    No longer available
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    No longer available
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #19
    Aligi Sassu

    “Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #495

    Een grote antieke ketel in rood koper.

    A large antique copper kettle in red.
    No longer available
    Dim. h 49 x Ø 67 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #266

    Een Chinese piëdestal, hout en marmer, met parelmoer inlegwerk.

    A Chinese pedestal, wood and marble, with mother-of-pearl inlay.
    No longer available
    Dim. h 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #365
    Kinkeldey Leuchten

    Een midcentury modern kroonluchter in verchroomd metaal en kristal met 2 bijbehorende wandlampen en reserve kristallen lamellen.

    A midcentury modern chandelier in chrome-plated metal and crystal with 2 matching wall lamps and spare crystal prisms.
    No longer available
    Dim. h 105 x Ø 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #435

    Een oude messingen bartrolley met glazen bladen.

    An antique brass bar cart with glass shelves.
    No longer available
    Dim. 73 x 73 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #208

    Een antieke metalen wieg, circa 1900.

    An antique metal crib, circa 1900.
    No longer available
    Dim. 175 x 106 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #76

    Een klein bijzetmeubeltje van gemarqueteerd hout met 3 laden.

    A small side table made of marquetry wood with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. H 74, B 43, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #588

    Een metalen salontafel, midden jaren 60 van de vorige eeuw, op tulpenvoet. In vintage staat.

    A metal coffee table from the mid-1960s, on a tulip base. In vintage condition.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 75 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #261

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #188

    Een bronzen groep voorstellend een koets met 6 paarden en cowboys. Gesigneerd G.M. Russell.

    A bronze group depicting a carriage with six horses and cowboys. Signed G.M. Russell.
    No longer available
    Dim. 40 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #525

    Een paar girandoles van kristal en koper in Régencestijl.

    A pair of crystal and copper girandoles in the Régence style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    No longer available
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #69

    Een beeld van een neushoorn van verdiet, gemerkt Kingstone Ronyanga. Op wit marmeren sokkel.

    A sculpture of a sorrowful rhinoceros, marked Kingstone Ronyanga. Mounted on white marble base.
    No longer available
    Dim. 44 x 95 x 27 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #269

    Een opvouwbaar veldezeltje uit beukenhout.

    A foldable field easel made of beech wood.
    No longer available
    Dim. 60 x 29 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.

    An antique black lacquered church chair upholstered in floral fabric.
    No longer available
    Dim. 100 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #288

    Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.

    A lot of three Imari porcelain plates with traditional decoration, two with floral vase and one abstract.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #11

    Bronzen beeldje van een herdersjongen met hond. Gemonteerd op een marmeren sokkel. Gesigneerd op de voet.

    Bronze statue of a shepherd boy with a dog. Mounted on a marble base. Signed on the foot.
    No longer available
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #128

    Een set van 2 handbeschilderde keramische vazen, gemerkt Batignani, Italy, schade aan de voet van één van de vazen.

    A set of 2 hand-painted ceramic vases, marked Batignani, Italy, damage to the base of one of the vases.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #458
    Monitor Audio

    Een set bookshelf luidsprekers, Monitor Audio REF 700 PMC.

    A set of bookshelf speakers, Monitor Audio REF 700 PMC.
    No longer available
    Dim. 35 x 22 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #273

    “Bloemenmeisje”, een beeld in meerkleurig aardewerk uit het midden van de vorige eeuw, gemerkt Italy.

    "Flower girl", a multicolored earthenware statue from the mid-20th century, marked Italy.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #324
    Julien severin

    ‘Boerenerf’. Ingekleurde ets getekend J. Severin. Druk nr. 1 op een oplage van 100 stuks.

    ‘Farmyard’. Colored etching signed J. Severin. Print number 1 out of an edition of 100 pieces.
    No longer available
    Dim. 23/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #298
    Porceleyne Fles

    Een bolvaas in Delfts blauw, gemerkt De Porceleyne Fles.

    A spherical vase in Delft blue, marked De Porceleyne Fles.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #207

    Een grote knobbelvaas in Delfts Blauw aardewerk, gemerkt.

    A large bulbous vase in Delft Blue earthenware, marked.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #242

    Een geslepen spiegel in vergulde kader.

    A cut mirror in a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 108 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Lampenvoet van Chinees porselein met celadon glazuur.

    Lamp base in Chinese porcelain with celadon glaze.
    No longer available
    Dim. Hoogte 42 cm.
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More