Similar lots by type
-
#193Karel Holemans
“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100/120 -
#61Baer
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 44 cmEstimate: € 25/45 -
#63
“Houtsprokkelaars in het bos”. Een reproductie naar het werk van Jan Willem Van Borselen.
Les ramasseurs de bois dans les bois. Une reproduction d'après l'oeuvre de Jan Willem Van Borselen.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 31 cmEstimate: € 40/50 -
#279Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#142Laerbach (?)
“Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Bord de forêt ». Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 58 cmEstimate: € 25/45 -
#133
“Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#155E. Van Mullem
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#180Charles Bardet
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 35 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#168
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#190Retsen
“Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.
Pêcheurs sur le quai . Huile sur un panneau de porte. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 42 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#288Böhm
“Pater met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Père aux bouteilles. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#140P. Van Schaïk
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dreef”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 25/45 -
#169Kubbe
“Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 30/40 -
#97René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Rivierenhof”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1968.
Rivierenhof . Huile sur panneau. Signé et daté 1968 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 28 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#211Jehanne Dinjeart
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50/80 -
#39
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 25/50 -
#293Eric Correwyn
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#161Van den Burgh
“Vrouw en kind in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme et enfant dans un intérieur. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 43 cmEstimate: € 25/45 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#194Rosenberg
“Zicht op Ulvenhout vanaf de Bouvignelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Vue d'Ulvenhout depuis la Bouvignelaan. Huile sur toile. Signée et datée 1986.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#144
“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Personnages et bétail sur un chemin forestier . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. 76 x 64 cmEstimate: € 180/240 -
#151
“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 38 x 59 cmEstimate: € 300/500
Other lots in this auction
-
#260
Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.
Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#237
Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25/35 -
#203
Een lot aziatica, bestaande uit een terracotta theepotje, een Hotei van imitatie-ivoor, een zeshoekig porseleinen bakje, een meerkleurige penseelkoker met perzikendecor, een wijze van wit porselein en een meerkleurig Japans beeldje van een houthakker.
Ensemble asiatique composé d'une théière en terre cuite, d'un Hotei enimitation ivoire, d'un bol hexagonal en porcelaine, d'un étui à pinceaux multicolore décor pêche, d'une sauge en porcelaine blanche et d'une figurine de bûcheron japonais multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8 - 23 cmEstimate: € 30/40 -
#99
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
Un fauteuil à dossier échelle sobre avec une siège en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/20 -
#67
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux roses. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#88Staffordshire
Een paar Staffordshire honden uit aardewerk. Eén met barst aan de staart.
Une paire de chiens Pottery Staffordshire. Un avec une fissure dans la queue.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#85
Een lot van elf porseleinen borden, waarbij vijf met decors van vogels (Hutschenreuther) en zes met decors van zoetwatervissen (Mitterteich). Allen gemerkt onderaan.
Un lot de onze assiettes en porcelaine, cinq avec des décorations d'oiseaux (Hutschenreuther) et six avec des décorations de poissons d'eau douce (Mitterteich). Toutes marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 55/75 -
#35
Een antieke winkelbel.
Une cloche de magasin antique.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15/25 -
#177
Twee houten sigarenvormen. Karl Hart. Swetzingen.
Deux formes à cigares en bois. Karl Hart. Swetzingen.No longer availableOnline onlyDim. l: 56 cmEstimate: € 40/50 -
#271
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15/20 -
#27
Een wijze met ruji-scepter van meerkleurig Chinees porselein.
Un homme sage avec sceptre ruji en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31,5 cmEstimate: € 30/40