Other lots by Torfs
-
#62Leonardo TorfsPeriod: °1927“Oude zwerver”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
“Vieux mendiant”. Eau forte. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#63Leonardo TorfsPeriod: °1927“Damesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Fusain et craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#55Leonardo TorfsPeriod: °1927“Man met hoed” & “Personage op ezel”. Twee olieverfschilderijtjes op board. Beide gesigneerd.
“Homme au chapeau” et “Personnage sur âne”. Deux peintures sur carton. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#51Leonardo TorfsPeriod: °1927“Rieten hut” & “Stamleden aan het vuur”. Twee olieverfschilderijen, resp op doek en op paneel. Beide gesigneerd.
“Cabane en osier” et “Le tribu autour du feu”. Deux peintures en huile sur toile et sur panneau. Les deux signées.No longer availableOnline onlyDim. 33x 42 & 29 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#46Leonardo TorfsPeriod: °1927“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Portrait de jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#37Leonardo TorfsPeriod: °1927“Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.
“Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#36Leonardo TorfsPeriod: °1927“Meisjesportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-10-79.
“Portrait de petite fille”. Fusain et craie sur papier. Signé et daté ‘79.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 36 cmEstimate: € 25 / 35
Similar lots by type
-
#120Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#193Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje vaasje en een blauw schaaltje van Boheme en een klein roze vaasje van Val St. Lambert. (Zeer kleine randschilfer)
Lot de cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#204Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#202Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#194Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#118Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#168Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#192Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10 -
#196Corby StatesmanEen elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#122JouefEen oude elektrische autoracebaan.
Circuit de course électrique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#115Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40 / 50 -
#200Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#119Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
Cloche en faïence de Rouen en forme de femme. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#208Twee houten wandrekjes.
Deux étagères en bois.No longer availableOnline onlyDim. b: 70 & 95 cmEstimate: € 25 / 35 -
#116Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
Lot de faïence de Wedgwood. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#188Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. l: 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#199Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#123Een antieke glazen stolp op houten voet.
Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#189Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#205Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10 -
#191Een houten kamerknecht.
Dressboy en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#47F. Van Giel"Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.
“Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#157Een lot van vijf oude kartonnen reclameplaten, waarbij twee van ‘Astra roll-film’ en drie van ‘Satrap’.
Un lot de cinq affiches publicitaires en carton, dont deux de ‘Astra roll-film’ et trois de ‘Satrap’.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 21 & 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#96Benny Want“De noodlanding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
L'atterrissage forcé . Huile sur panneau. Signée et datée '86.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#11Een kandelaar van meerkleurig glas, versierd met kraaltjes.
Candélabre e verre polychrome décoré de perles en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 15 / 25 -
#87Een reeks van vijf lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.
Une série de cinq lithographies de la série Belgique Industrielle , avec des vues du XIXe siècle de sociétés industrielles renommées. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#139Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar Modigliani.
Relief d’une tête stylisée en bronze d’après Modigliani.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#20Een rieten picknickmand.
Panier à pique-nique en osier.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 x 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#16Een balustervaas van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van een man in een landschap. Gesigneerd door de kunstenaar.
Vase balustre en faïence du Japon à décor polychrome d’un homme dans un paysage. Signé par l’artiste.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#44“L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.
“L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.No longer availableOnline onlyDim. 38.5 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#101“De Grootste Fotografen”. Een verzamelbox, uitgegeven door De Morgen, 2006.
“De Grootste Fotografen”. Boîte de collection De Morgen 2006.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#91“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.
Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#134Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.
Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120

