Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.

“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.

« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.
106
h: 11 cm
Estimate: 60100
Catalogue #106
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #230

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.

    Une statue africaine en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #96

    Een albasten beeld.

    Sculpture en albâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #234

    Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.

    Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm (hertje)
    Estimate: € 30 / 40
  • #34

    “Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.

    "Patineur de foudre". Une statuette en bronze.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #87

    “Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.

    "Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #236

    Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.

    Un moine assis en bois dur sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #237

    Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

    Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145
    Liberio Bretas

    “O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.

    "Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #163

    Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.

    Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:38cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #166

    “De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.

    "Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #107

    Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.

    Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #169

    Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.

    Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242

    Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.

    Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #53

    Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.

    Deux mortiers en bronze différents avec pilon.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 7-13cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #206

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #224

    Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

    Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #264

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #233

    Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.

    Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #221

    “Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    "Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #257

    Drie kruisbeelden in porselein.

    Trois crucifix en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36,5 - 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #135
    Herra

    “De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.

    "Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #66

    Drie Afrikaanse houten beelden.

    Trois statues africaines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 30 & 33 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #162

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #76

    Een paar grote schelpen met parelmoer.

    Une paire de gros coquillages avec nacre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #69

    Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.

    Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #73
    Royal Plazuid, Gouda

    Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.

    Une grande assiette en poterie de Gouda à décor multicolore 'Gouda'. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #164
    Nao & Casades

    Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.

    Un enfant de chœur et un Pierrot en porcelaine polychrome. Le second marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #11

    Een lot van tien oude participatiebewijzen.

    Un lot de dix anciens certificats de participation.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #252
    Guerra, Italy

    Een oude hoge hoed.

    Un vieux chapeau haut de forme.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een trio van musicerende engeltjes. Wit porselein. Gemerkt. Dwarsfluit beschadigd.

    Trio d'anges musiciens. Porcelaine blanche. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h. 13,5 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #64

    Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.

    Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67

    Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.

    Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #148

    Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.

    Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289

    Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig decor van personages.

    Une paire de vases chinois, décor de personnages polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More