Similar lots by type
-
#365Rob. Lombaerts
“Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.
“Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 80/120 -
#779
“Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80/110 -
#704Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/180 -
#432
“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80/100 -
#169Adrien-Joseph HeymansPeriod: 1839-1921
“Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#764L. Van Vosselen
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#794Jos Stockbroeckx
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#802Frans BossaertsPeriod: 1879-1960
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#229An Van Lierde
“Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#126Gustave HelinckPeriod: 1884-1954
“Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 120/200 -
#630
“Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.
“L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 73 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#759Ch. Vermaillen (?)
“Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#732G. Wagener
“Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300/400 -
#819Gaby LanduytPeriod: °1928
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#719G. Wagener
“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#799Isidore Warnie
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#202Ferdinand DeprinsPeriod: 1859-1908
“Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bergère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 550/600 -
#709
“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#269Hans Kitslaar
“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 160/180 -
#769Theo De Cooremeter
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 62 cmEstimate: € 100/180 -
#705Micheline Dumont
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/160 -
#602Utagawa “Toyokuni” KunisadaPeriod: 1786-1865
Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.
Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.No longer availableDim. 3 x 34 x 24,5 cmEstimate: € 1000/1200 -
#789J. Deman
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#107
Een lot gesteenten, bestaande uit een stuk ruw amethist, drie gepolijste minerale schijven, waarvan één gemonteerd als klokje en een ei.
Lot de minéraux comprenant une pièce d’améthyste, trois pièces polies dont une montée en horloge et un oeuf en marbre.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#813
“Windhond”. Een art deco beeld van monochroom aardewerk. Onderaan gemerkt Rommens (?).
“Lévrier”. Statuette art déco en faïence monochrome. Marque sous la base Rommens (?).No longer availableDim. L. 40,5 cmEstimate: € 30/40 -
#198Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800/1000 -
#371Val St. Lambert
Twee verschillende asbakken van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux cendriers divers en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#433
Een lot glaswerk, bestaande uit karaffen, vazen en kruiken. Negen stuks.
Lot de verrerie comprenant des carafes, des vases et des cruches. Neuf pièces.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#648
Een Japanse boogschutter van papier met hoofd en handen van klei.
Archer japonais en papier aux tête et mains en terre cuite.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#472
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Jespers.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Porte une signature: Jespers.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 300/340 -
#61
Een bol vaasje van glas met een gebronzeerd art deco decor met gestileerde bloemen. Gemerkt Lorrain France.
Vase sphérique art déco en verre à décor bronzé de fleurs stylisées. Marque Lorrain France.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#236
Een zilveren schaal op drie pootjes, versierd met florale motieven in reliëf op de vleugel.
Plat en argent sur trois pieds décoré de motifs floraux en relief sur l’aile.No longer availableDim. 677,30 g Ø 26,5 cmEstimate: € 300/400 -
#740
Twee poppen met porseleinen hoofdjes.
Deux poupées aux têtes en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#313
Een vleesbestek en een notenkraker met zilveren handvatten in etui.
Couvert à viande et un casse-noix aux manches en argent dans son étui.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#657
“De kruisafneming”. Een hoogreliëf van pijpaarde naar Rubens. Onleesbaar gesigneerd linksonder. XIXe eeuw.
“La descente de la croix”. Relief en terre de pipe d’après Rubens. Illisiblement signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 100/150