Other lots by Loyens
Similar lots by type
-
#95“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
”Voilier échoué”. Un dessin grisaille sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#106Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#213L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#85Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableOnline onlyDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#51“Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#32“Arbeider”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 12-11-30.
Ouvrier . Étude au crayon sur papier. Signée et datée le 11-12-30.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 cmEstimate: € 25 / 30 -
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#221Louis Belen“Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarel op papier.
”Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 62 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#104Freddy Van Dyck“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#175“Moeraslandschap”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Paysage marécageux . Huile sur panneau. Non signé.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#124“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#172Jaky Lefrançois“Uil” & “Bassethond”. Twee kleurpotloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd.
Hibou et Basset . Deux dessins au crayon de couleur sur papier. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#241Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131“Vissersboot op een meer” Twee aquarellen, resp. gemonogrammeerd ‘M H’ en
“J W N E”. Het laatste beschadigd.
“Bateau de pêche sur un lac”. Deux aquarelles, l’une monogrammée M.H., l’autre JWNE. Cette dernière abîmée.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 17 & 31 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#298Louis Van Overloop“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Piéta”. Huile sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 39 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#143Een vintage magazinerekje van kleurloos plexiglas.
Un porte-revues vintage en plexiglas incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 10 / 20 -
#94Een carnavalskostuum: Olifant.
Un costume de carnaval: éléphant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#46Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#103Märklin 40690-01; -02; -03; -04 & -06Vijf personenwagons van de Belgische spoorwegen op schaal HO. In originele doosjes, nieuwstaat.
Cinq wagons voyageurs des chemins de fer belges à l'échelle HO. Dans les boîtes d'origine, état neuf.No longer availableOnline onlyEstimate: € 75 / 100 -
#250Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.No longer availableOnline onlyDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#119Bent LauridsenPeriod: °1926“Voorlezende grootvader met kleinkinderen”. Olieverf op doek, gemonogrammerd : B.L.
”Grand-père, lecture aux petits enfants”. Huile sur toile. Monogramme: B.L.No longer availableOnline onlyDim. 83 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#140PhilipsEen kunststof radio. Model Nicolette, 1961.
Une radio en plastique. Modèle Nicolette, 1961.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#21Een cosktailshaker van glas en metaal en een geborsteld metalen sodafles.
Un shaker en verre et en métal et une bouteille de soda en métal brossé.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#699Een handgemaakte wit aardewerken kaarsenhouder met bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#184Een paar gedeeltelijke serviezen met gouden rand, bestaande uit 10 platte borden, 9 diepe borden, 9 kleine platte borden, 9 schoteltjes, vierdelig koffiestel, een koekjestrommel en een grote kom met merk van Winterling (12 kopjes en schoteltjes met licht afwijkend decor), 5 platte borden, 5 diepe borden en 4 borrelschaaltjes met merk van Cerabel, Baudour (randschilfers).Bijgevoegd een gebakschoteltje met schep van Karlsbad, een cakestand in drie niveuas (schilfer) en een Japans zalfpotje.
Un lot de services de table partiels avec bord doré, composé de 10 assiettes plates, 9 assiettes creuses, 9 petites assiettes plates, 9 soucoupes, un service à café quatre pièces, un pot à biscuits et un grand bol avec la marque Winterling (12 tasses et soucoupes au décor légèrement différent), 5 assiettes plates, 5 assiettes creuses et 4 plateaux à bulles avec la marque Cerabel, Baudour (éclats de bord), un plat à pâtisserie avec une cuillère Karlsbad, un présentoir à gâteaux en trois niveaux (..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#53Een beddenpan van smeedijzer en messing.
Un bassin de lit en fer forgé et laiton.No longer availableOnline onlyDim. l: 100 cmEstimate: € 30 / 40 -
#267Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200

