Similar lots by type
-
#276Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#43
“Anvers, Puits Q. Matsys” & “Achtersikkel (Gent)”. Twee etsen. De eerste gesigneerd Antoon Jules Van Hoecke buiten de plaat.
« Anvers, Puits Q. Matsys » & « Achtersikkel (Gand) ». Deux gravures. Le premier signé Antoon Jules Van Hoecke à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 32 cm & 28 x 33 cmEstimate: € 30/40 -
#259
“Gestileerd plattelandszicht met bomen”. Twee kleuren litho’s. Gemonogrammeerd.
"Vue de campagne stylisée avec des arbres". Deux lithographies en couleurs. Monogrammées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 33 cmEstimate: € 40/60 -
#245Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#243Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.
« Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#51
“Antverpia”. Een reproductie van een XVIIIe eeuwse kaart.
" Anvers ". Une reproduction d'une carte du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 cmEstimate: € 20/25 -
#271Jan Vercammen
“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#277
Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.
Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 27 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#242Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35/50 -
#63
“Rencontre de cavalerie l’épée à la main”. Een XIXe eeuwse gravure.
"Rencontre de cavalerie l'épée à la main". Une gravure du XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 44,5 x 47,5 cmEstimate: € 60/100 -
#266Paul Cuvelier
Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.
Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 46 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#66
“Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.
"Seul et vrai moyen d'anéantir la médiance". Un dessin animé d'après Tevel.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#31
“Lucas 14:33”. Een reproductie.
« Luc 14:33 ». Une reproduction.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#278
“Radijzengangske”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/125 buiten de plaat.
"Radijzengangske". Une gravure. Signée et numérotée 29/125 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#233
“Mercedes Benz 300 SL Coupe”. Een vintage poster en een pop-art poster van Andy Warhol uit 1954.
"Mercedes Benz 300SL Coupé". Une affiche vintage et une affiche pop art d'Andy Warhol de 1954.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 28 cm x 44 cmEstimate: € 120/200 -
#96A. Lepere
“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
"Itinéraire". Une gravure. Signé à l'intérieur et à l'extérieur de la planche et numéroté 7/50.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#285Wim Van RemortelPeriod: 1939
“Musica de la primavera”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en gedateerd 1995.
"Musica de la primavera". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1995.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#34Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 19/50.
"Sur l'Escaut". Une gravure. Signé et numéroté 19/50.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 45/60 -
#265
“Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.
« Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.No longer availableOnline onlyDim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#258Hiroshige
Drie Japanse houtsneden met landschappen.
Trois gravures sur bois japonaises avec des paysages.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 18 x 25 cm, 24 x 33 cm & 22 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20/25 -
#264Ant. Sluyckx
“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#273Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20/25 -
#270
Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.
Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 7 x 12 cmEstimate: € 50/60 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#211
Een punchbowl en pollepel van glas.
Bol à punch et louche en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 15/25 -
#116
Een lot porselein, bestaande uit twee vaasjes en een mandje met vergulde en meerkleurige decors, alsook een gedeelte mokkaserviesje, bestaande uit vijf kopjes, een kommetje en een kannetje.
Lot de porcelaine, composé de deux vases et d'un panier aux décors dorés et multicolores, ainsi qu'une portion de service à moka, composé de cinq tasses, d'un bol et d'un broc.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#74
Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.
Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 25/35 -
#284A. Polfliet
“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#129
Een oude sigarenplank met 16 oude sigaren.
Une ancienne moule à cigares avec 16 vieux cigares.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. l: 54 cmEstimate: € 15/20 -
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15/20