Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Peter Van Goethem

“Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

Poupée Wayang . Pastel sur papier. Signé et daté 81.
Online only
Dim. 24 x 13 cm
SKU: 2308210122.
Auction day: 23 August 2021 22:00
Catalogue #122
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #241

    Een kelkvormige siervaas van gesatineerd glas.

    Un vase décoratif en forme de calice en verre satiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #256

    Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.

    Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #137

    “Paardenkoets in een dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    “Carrosse dans un village”. Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #8
    Lanna

    “Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.

    “Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #7

    Een lot van zes kleine schoteltjes en een kraagvaasje van Imariporselein. Randschilfer aan het vaasje.

    Un lot de six petites soucoupes et un vase à col en porcelaine Imari. Eclat au bord du vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm; Ø: 10,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #58

    Een gravure naar Linnig en een reproductie.

    Une gravure d'après Linnig et une reproduction.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #159

    “La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

    La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #64
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #204

    Een lot van vijf porseleinen koffiepotten met verschillende meerkleurige decors. XIXe en XXe eeuw.

    Un lot de cinq cafetières en porcelaine avec différents décors multicolores. XIXème et XXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 - 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #15
    Boch for Royal Sphinx

    Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More