Other lots in this auction
-
#137
Een grote schaal van meerkleurig Italiaans aardewerk, versierd met eendjes.
Un grand bol en poterie italienne multicolore, décoré de canards.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#434
“Paard”. Aquarel op papier. Draagt handtekening links onderaan.
“Cheval”. Aquarelle sur papier. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#191
Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#504Auguste Moreau
“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800/1200 -
#206
Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.
Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#645Goebel, Germany
“Bruder’. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 95. Onderaan gemerkt.
Bruder. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 95. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/50 -
#624Laura Vermeulen
“Het boottochtje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘33.
Le voyage en bateau. Huile sur panneau. Signé et daté '33.No longer availableDim. 30 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#376
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet met een rechthoekig geslepen robijn van 7,02 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis taille rectangulaire de 7,02 ct. et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 2000/2200 -
#628
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#131
Een driedelig art deco klokstel van meersoortig marmer.
Une horloge Art Déco en trois pièces sertie de marbre multicolore.No longer availableDim. h: 22 & 18 cmEstimate: € 60/100 -
#651
Een groot lot tinnen schotels en een klok. XVIII, XIXe en XXe eeuw. 9 stuks.
Un grand lot de plats en étain et une horloge. XVIII, XIX et XX siècle. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 80/120