#259“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Heath View with Path". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 18,5 x 28,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#269P. Laeremans“Losgeslagen boot” & “Boshuisje”. Een lot van twee tekeningen op papier, onderaan gesigneerd “P. Laeremans”.
"Unmoored boat" & "Forest cabin". A lot of two drawings on paper, signed at the bottom "P. Laeremans."No longer availableOnline onlyDim. 17 x 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#172Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Aan de Schelde’, een ets op papier gesigneerd buite de plaat Romain Malfliet en genummerd 23/100.
'By the Scheldt', an etching on paper signed outside the plate by Romain Malfliet and numbered 23/100.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#171Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘St Romboutstoren (markt Mechelen)’, een ets getekend buiten de plaat Romain Malfliet en genummerd 27/50.
'St. Rumbold's Tower (Market Mechelen)', an etching signed outside the plate by Romain Malfliet and numbered 27/50.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#400Claude Zographos“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
#69“Colonia Agrippina”. Een gravure op papier.
"Colonia Agrippina". An engraving on paper.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 38cm -
#147Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Naakt in het schildersatelier”, een linosnede gfesigneerd buiten de plaat Gaudaen G. en genummerd 79/100.
"Nude in the Painter's Studio," a linocut signed outside the plate by Gaudaen G. and numbered 79/100.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 15 / 25 -
#17“Brusselse tuinen”, aquarel op papier, gesigneerd Faye?
"Brussels Gardens", watercolor on paper, signed Faye?No longer availableOnline onlyDim. 26 x 18 cmEstimate: € 15 / 25 -
#188Een print naar een aquarel met Canadese ganzen.
#113“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
“Woman with ox in a landscape”. Oil on canvas. Signature removed. Re-tighten.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233C. Cipriano“Abstracte figuren in gekleurde vlakken.” Gesigneerd. Achteraan genummerd ‘626-250 Muio.’
"Abstract figures in colored planes." Signed. Numbered '626-250 Muio' on the back.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 42 cmEstimate: € 80 / 100