#356‘Dots’, een modern schilderij met vele stippen op een witte achtergrond.
#197Een lot van 3 prints op papier met personages. Diverse afmetingen.
#392“Bloemen in vaas”. Een aquarel op papier, bloemstilleven, onderaan niet leesbaar gesigneerd.
#119“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#140“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath View." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#162‘Moeder en kind na de oogst’, een hoogdruk op papier, genummerd 15/50 en gesigneerd.
'Mother and Child after the Harvest', a woodcut on paper, numbered 15/50 and signed.No longer availableOnline onlyDim. 17.5 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#126“Clown”. Een print op papier.
"Clown". A print on paper.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 29cmEstimate: € 10 / 25 -
#51E. Thompson‘Vee aan het water’, olieverf op doek, getekend E. Thompson 1897.
'Cattle by the water', oil on canvas, signed E. Thompson 1897.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#163Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Een lot van twee etsen door Romain Malfliet, ‘stoep - Brugge’ en ‘Kathedraal zonnestralen’, beide getekend buiten de plaat.
A lot of two etchings by Romain Malfliet, 'Sidewalk - Bruges' and 'Cathedral sunbeams', both signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 13 cmEstimate: € 40 / 60