#119“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#60“Sleutelstraat”. Een tekening op papier. Gesigneerd.
#192B. Long“Meso-Amerikaanse compositie”. Gemengde techniek op kokosvezel.
"Mesoamerican composition". Mixed media on coconut fibre.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#46Een Aziatisch houtsculptuur met de voorstelling van een dorp, enkele figuren en palmbomen.
An Asian wood sculpture depicting a village, several figures, and palm trees.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 96 cmEstimate: € 20 / 30 -
#164Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986‘Bloemenstilleven’, olieverf op board, getekend Van Steenwegen.Onderaan een scheurtje in het karton.
'Flower still life', oil on board, signed Van Steenwegen.Small tear at the bottom of the cardboard.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114“Zeilboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailboats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 21cmEstimate: € 25 / 50 -
#172Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Aan de Schelde’, een ets op papier gesigneerd buite de plaat Romain Malfliet en genummerd 23/100.
'By the Scheldt', an etching on paper signed outside the plate by Romain Malfliet and numbered 23/100.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 35 cmEstimate: € 30 / 50