Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.
‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.
Dim. H 18, L 49 cm
SKU: 3009250168.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #168
Estimate: € 500 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #151
    Vincenzo Cinque

    “Visser met pijp en kruikje”, een bronzen buste op marmeren voet, gesigneerd Vincenzo Cinque.

    "Fisherman with Pipe and Jug," a bronze bust on a marble base, signed by Vincenzo Cinque.
    No longer available
    Dim. Hoogte 43 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #295

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    No longer available
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Een porseleinen beeldje van een dame, gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, merkteken van de periode 1915 - 1934.

    A porcelain figurine of a lady, marked Volkstedt-Rudolstadt, dating from the period 1915 - 1934.
    No longer available
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #461
    Rene Gregoire

    ‘Edeldame met verenhoed’, een buste van gepatinneerd brons. Getekend R. Gregoire.

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    No longer available
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #595

    Een bronzen kandelaar in Empire-stijl voor 3 kaarsen.

    A bronze Empire-style candlestick for 3 candles.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #511

    ‘Tekkel’, een gepatineerd terracotta beeld van een hond op ware grootte. Niet gemerkt.

    'Dachshund', a weathered terracotta statue of a life-size dog. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #148

    ‘Piëta’, een massief houten scupltuur in Renaissancestijl.

    ‘Pieta’, a solid wood sculpture in Renaissance style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 89 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #310

    Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

    A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #513

    ‘Varken met hoed’, een gietijzeren beeld met mooie roestpatine. Niet gemerkt.

    "Pig with hat", a cast iron sculpture with a beautiful rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #389
    Elie Van Damme

    ‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.

    'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #627

    Een bronzen hanglamp met albasten coupe en drie roosvormige glazen blakers.

    A bronze pendant lamp with an alabaster bowl and three rose-shaped glass candle holders.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70, Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211

    ‘Herdersjongen met mand’, een massief houten beeld.

    ‘Shepherd Boy with Basket’, a solid wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 114 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #203
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #387

    ‘Gekroonde leeuw, een gietijzeren beeldje met mooie roestpatina. Niet gemerkt.

    'Crowned lion, a cast iron statuette with a beautiful rust patina. Not marked.'
    No longer available
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #265
    Belpair

    ‘Kinderhoofd’, een plaasteren beeldje. Getekend; Belpair.

    'Child's Head', a plaster sculpture. Signed: Belpair.
    No longer available
    Dim. Hoogte 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200

Other lots in this auction

  • #570

    ‘Scarface met berg cocaine’. Olieverf op doek doorlopend op de lijst. Getekend; C. Wood.

    'Scarface with mountain of cocaine', oil on canvas extending onto the frame. Signed; C. Wood.
    No longer available
    Dim. 110/120 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #247

    Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd.

    A crystal vase, colored green throughout.
    No longer available
    Dim. h 25.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #577

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #517

    Een openklapbare scribaan met opbergvakje voor inkt en pennen. Versierd met koperbeslag, beetje schade. Bovenop het deksel een plaatje met initialen.

    A fold-out writing desk with storage compartment for ink and pens. Decorated with brass fittings, some damage. A plate with initials on top of the lid.
    No longer available
    Dim. H 18, B 40, D 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Villeroy & Boch, Septfontaines

    Een 44 delig Boch servies met Acapulco decor. Bestaande uit 3 platte borden, 6 diepe borden, 14 dessertbordjes, 13 schoteltjes en 8 kopjes. Schilferschade aan 1 plat bord, 1 diep bord en 1 dessertbordje.

    A 44-piece Boch crockery set with Acapulco decor. Includes 3 dinner plates, 6 soup bowls, 14 dessert plates, 13 saucers, and 8 cups. Chipping on 1 dinner plate, 1 soup bowl, and 1 dessert plate.
    No longer available
    Dim. Ø 15-24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #304

    “Pooh Bear”, een massief houten beeld van de Disney held met honingpot, niet gemerkt.

    "Pooh Bear," a solid wooden sculpture of the Disney character with a honey pot, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #226

    Een eikenhouten gateleg tafel.

    An oak gateleg table.
    No longer available
    Dim. H 72, B 135, D 146
    Estimate: € 100 / 150
  • #288
    Pieter Porters

    Een set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.

    A set of four earthenware plant pot holders, from the collection House Of Porters. Beige painted and decorated with shells. Some shells are missing from the larger pair.
    No longer available
    Dim. Hoogte 24 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #521

    Een abstracte compositie. Genummerd 3/20. Een aquatint, gesigneerd en gedateerd 96.

    An abstract composition. Numbered 3/20. An aquatint, signed and dated 96.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #564

    Een meerkleurig keramische solefiore vaas, vermoedelijk jaren 60/70 van de vorige eeuw.

    A multi-colored ceramic single flower vase, likely from the 1960s/70s.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #37

    “Reiger”, een messingen beeld, Hollywood Regencystijl, op marmeren voetje.

    "Heron", a brass sculpture, Hollywood Regency style, on a marble base.
    No longer available
    Dim. h 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #263

    Een kleine rijkelijk versierde staande klok.

    A small richly decorated standing clock.
    No longer available
    Dim. h 188 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More