Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
Mirao

“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.

“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.
Online only
Dim. 27 x 35 cm
SKU: 3009200030.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #30
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #98

    Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.

    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 18 & 26 x 20 cm
  • #33
    Gerard Hermans

    “Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.

    “Paysage mosan”. Lavis sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #100
    Frans Masereel
    Period: 1889 -1972

    “Fûr Seekranke” & “Straatzicht”. Twee houtsnedes. Beide gemonogrameerd in de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 11 cm
  • #56

    “De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.

    “Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #108
    Jesper (?)

    “Quelque part”; “ La gloire est un...” & “Etude”. Drie houtsnedes. Allen gesigneerd en gedateerd buiten de plaat. Artiestenproeven.

    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 14 cm
  • #61

    “Winters rivierlandschap”. Een lithografie naar Saverys. Genummerd 113/350 buiten de plaat. In de plaat gesigneerd.

    “La Lys en hiver”. Lithographie d’après Saverys. Numérotée 113/350 hors planche. Signée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #60
    Albert Saverys
    Period: 1912 - 1987

    “Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.

    “La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #20
    W. Farynhor

    “Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.

    “Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #81
    Colette Cleeren
    Period: °1953

    “Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24

    “Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 44 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #27
    Jean Bouvery

    “Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39,65 x 26,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #40
    G. Wagener

    “Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso. Glas gebroken.

    “Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een lot van vijf verschillende reproducties/lithografieën mbt XIXe eeuwse Belgische militairen/uniformen.

    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 46 - 36 x 56 cm
  • #142

    Een lot van acht reproducties mbt XIXe eeuwse Belgische milirtairen.

    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 17 - 37 x 30 cm
  • #42

    “Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd

    “Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #52
    Julien Van Santen

    “Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.

    “Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een lot van zes reproducties met voorstellingen van XIXe eeuwse Belgische militairen.

    No longer available
    Online only
  • #41

    “Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.

    “Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #26
    Josée Simon

    “Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 27 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #37
    Julien Celos
    Period: 1884- 1953

    “Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)

    “Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #144
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Schoon Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1954 binnen de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 29,5 x 45 cm
  • #82

    “Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62
    Henri Quittelier
    Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980

    “Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 44,5 x 54,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #23
    R. Bosschaert

    Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #51
    N. Martens

    “Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.

    “Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #162

    Lot boeken. “Santiago de Compostella”. Catalogus Europalia 1985 Espana. Ed. Gemeentekrediet 1985. “Het Grote Archeologieboek” Ed. Zuid Boekprodukties 1998. “Geboorte der Westerse Beschaving. Griekenland en Rome”. Ed. Gaade 1964. “Prinsen en Poorters”. Ed. Mercatorfonds 1998 (nog in plasticfolie). Van Caeneghem, ”De Guldensporenslag 1302. Feiten en mythen”. Ed. Mercatorfonds 2002. Tijs, “Tot Cieraet dezer Stadt. Bouwtrant en bouwbeleid te Antwerpen van de Middeleeuwen tot Heden”. Ed. Mercatorfond(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 320
  • #148

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.

    No longer available
    Online only
    Dim. 197 x 70 cm
  • #115
    D W Porzellan, Karlsbad

    Een porseleinen gebakschaal met een meerkleurig decor van koppels met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 30 cm
  • #166

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
  • #4
    J. Van de Veegaete

    “Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44
    G. Wagener

    “Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 79
    Estimate: € 80 / 120
  • #103

    Een lot van negen antieke juwelendoosjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. b: 3 - 25 cm
  • #117
    Boch La Louvière

    Een gebakschotel en zes bordjes, versierd met meerkleurige decors van dames en met een gouden randje. Onderaan gemerkt

    No longer available
    Online only
    Dim. b: 35 cm
  • #87

    Zeven ingekaderde bladen uit de reeks “De zeven visioenen van Uilenspiegel” met tekst van Bert Peleman en illustraties van Henri Lievens. 1981.

    Sept pages encadrées de la série “De zeven visioenen van Uilenspiegel” avec texte par Bert Peleman et illustrations par Henri Lievens. 1981.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 49 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #35
    Irididi

    “Abstracte Afrikaanse compositie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.

    “Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85
    A.D.M.

    “Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    ”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #79
    A. De Seck

    Paar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More