#132
Een olielamp van opaline met glazen kapjes.
#593
Een messingen landeaar op drie leeuwenpootjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm -
#141
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#57
Een paar aluminium designlampvoeten.
#263
Een kleine commode met drie laden in transitionstijl.
#96
Een lampenvoet/ piëdestal van messing en groen marmer.
#129G. Springael
#259
Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
#49
#293
Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
#167H. Van Soye (?)
“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.50 €Dim. 39 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#285
“Musiciens”. Jardinière en biscuit et un lévrier avec petit garçon en porcelaine. Une petite doigt manque du musicien et trois doigts manquent du petit garçon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 25 x 24 en 16 x 20 cmEstimate: € 50/80