#298Een Oosters wollen karpet.
#183Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#261Ernest ClaesDertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#267Ernest ClaesTwaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#92Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
#4Een kruik van meerkleurig en verguld porselein in de vorm van een zwarte vrouw.
Verseuse en porcelaine multicolore et dorée en forme de femme noire.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#217Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.