#164Triade, Italia“De visser”. Een beeldje van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp Benacchio. Beschadiging aan de hengel.
"Le pêcheur". Une figurine de biscuit italien multicolore. Conception Benacchio. Dégât à la tige.No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cm (met hengel)Estimate: € 35 / 40 -
#298Een Oosters wollen karpet.
#50Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
#84Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
#106Een siervaasje van Frans porselein met zwanenhals.
#166“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
#19Een gepolijste fractie kwarts.
« Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 23 cmEstimate: € 20 / 25