#7
#141
#248V. Guffens
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#165
Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
#474
“Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#20
Twee groepen van meerkleurig porselein, bestaande uit een XVIIe eeuws koppel en een vrouw met schaapje. Bijgevoegd een biscuit groep van een koppel met schaapje met Limogesmerk.
Deux groupes en porcelaine polychrome, composés d'un couple du 17ème siècle et d'une femme avec un mouton. Ainsi qu’un groupe en biscuit d'un couple au mouton avec marque de Limoges.No longer availableOnline onlyActive bid: 88.00 €Dim. h: 16, 23 & 28 cmEstimate: € 35/45 -
#164Triade, Italia
#151
Een tafelklokje in kast van messing en glas.
Une horloge de table dans un coffret en laiton et verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#249J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
#148
Een groen glazen vaas met bladerdecor in reliëf.
#68
Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.
#130T. G. Green & Co.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40