#95
Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
#227
Een design kaarsenhouder van metaal.
#213
#261Ernest Claes
Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Treize livres de l'auteur ou se rapportant à son œuvre.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 100/150 -
#168
“Afrikaanse familie.” Ebbenhouten sculptuur.
#87
#185S. De Leener
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 76 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#265
“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#231
Een Oost-Europese mandoline.
#186
Een notenhouten bijzettafeltje.
#199
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 62 x 89 cmEstimate: € 35/50 -
#111
“Dorpszicht bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 100 x 50 cmEstimate: € 25/35