#232
Een messingen kruisbeeld met tinnen Christus. Achter bol glas.
#159
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
#39
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
#100
“Landschap”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Paysage . Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 30/50 -
#63
#278
“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#17
Een verzilverd metalen kandelaar met drie lichtpunten.
Bougeoir en métal argenté à trois points lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#231
Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 15/25 -
#238
Een lot van zes Delftse huisjes van Bols.
#146Y. Dereume
#226René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#247
Série de petites tasses et soucoupes à décor d'immortelle de Saxe (Copenhague). Quelques cheveux.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 5,5, 9 & 10 cmEstimate: € 15/20