#264
Een lot van 12 dessertvorkjes met zilveren heften in hun originele etui.
A lot of 12 dessert forks with silver handles in their original case.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#489
Een Aziatisch houten beeld.
An Asian wooden statue.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#302
#94
‘Duinzicht met kerk’, olieverf op paneel, rechtsonder onduidelijk gesigneerd.
#318
Een lot van 4 oude decoratieve Larousse boeken met lederen rug.
#112Piet Willequet
“Zomerzicht in de Vlaamse Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#434julio Ojea
“Transmigrazione.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Transmigration." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#338
Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.
#25TATRAPeriod: 1960
Een lot van 4 vintage houten mid-century design stoelen met gestoffeerde zitting, in Expo’58 stijl door TATRA. Gebruikssporen.
#279
#496Beloutch
Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 60860.
#35
Een massief houten schommelstoel.
A solid wood rocking chair.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 60 / 80