Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Weightlifter”. Een vintage kunstbronzen beeldje van een gewichtheffer in positie. Op marmeren voet.

“Weightlifter”. Een vintage kunstbronzen beeldje van een gewichtheffer in positie. Op marmeren voet.

"Weightlifter". A vintage art bronze sculpture of a weightlifter in position. On a marble base.
Online only
Dim. 24 x 15cm
SKU: 1812230058.
Categories: Beeld, Brons, Marmer, Verzilverd.
Auction day: 18 December 2023 22:00
Catalogue #58
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #239

    Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x Ø29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.

    A bronze bucket, based on a medieval design.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 21,5
    Estimate: € 20 / 30
  • #194

    Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 x l 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #250

    Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 14 cm
  • #175

    Een vintage verzilverde warmhoudschaal in 3 vakken verdeeld. Onderaan gemerkt Cornet 48.

    A vintage silver-plated warming dish divided into 3 compartments. Marked "Cornet 48" on the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11 x Ø 22 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #134

    Een uit gips gesculpteerde zuil pilaar als piedestal met rozen ornamenten en vergulde details. Schilferschade aanwezig.

    A plaster sculpted column pillar as a pedestal with rose ornaments and gilded details. Flake damage present.
    No longer available
    Online only
    Dim. 78 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #127
    Lladro

    ‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.

    "Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #249

    Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #228

    Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 38
    Estimate: € 20 / 30
  • #171

    Een zwaar verzilverde dubbele schaal voor bonbons met 2 glazen schaaltjes. onderaan gemerkt ‘Paris’ en een Minerva-hoofdje met daarboven de naam ‘Minerva’.

    A heavily silver-plated double tray for bonbons with 2 glass bowls. Marked 'Paris' at the bottom and a Minerva head with the name 'Minerva' above it.
    No longer available
    Online only
    Dim. l 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #247
    Giuseppe Armani Capodimonte

    Een lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een lotje van 3 doosjes met verzilverde items, een doosje met 6 koffielepeltjes, een met 1 lepeltje en een met een schaaltje.

    No longer available
    Online only
    Dim. l 14 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #155

    Een lot van 2 setjes peper- en zoutvaatjes in de vorm van uiltjes, de ene set is verguld, de andere verzilverd.

    A lot of 2 sets of owl-shaped salt and pepper shakers, one set gilded and the other silver-plated.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #241

    Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #185

    Een decoratief schaaltje uit schelp met kleinere schelp binnenin en verzilverde rand.

    No longer available
    Online only
    Dim. 9 x 20cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #162

    Een oude serveerset voor taart vervaardigd uit ivorine handvatten en verzilverde delen. In originele etui.

    An old cake serving set made with ivorine handles and silver-plated parts. In original case.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 11 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #157
    Maria Innocentia Hummel

    Een lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.

    A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #153
    Lladro

    Een lotje van 2 Lladro ganzen.

    A pair of 2 Lladro geese.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #173

    Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.

    A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #195

    Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 19,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #240

    Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #235

    Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 60
  • #131

    Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.

    A pair of glass paste sculpted swan figurines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #236

    “Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.

    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 43cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #98

    Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.

    A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #589
    Jan Bevort

    “De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #218

    Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.

    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 40cm
  • #629

    Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midcentury.

    No longer available
    Online only
    Dim. 79 x 90 cm
  • #142

    Een lot van 3 processielampen waarvan 2 op een houten staander, deze 2 ontbreken beide hun afdekkap en 1 mist zijn glazen inzetstuk.

    A lot of 3 procession lamps, 2 of which are on a wooden stand. Both of these are missing their covers, and one is missing its glass insert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 161 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #184

    Een kristalglazen mandje met geslepen decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 14cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75

    Een lot kristal, waaronder een gegoten vaas, rood in de massa en een kleurloze geslepen assbak voor sigaren van Val Saint-Lambert.

    A lot of crystal, including a molded vase, red in the mass, and a colorless cut ashtray for cigars by Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16 & 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #44

    Een paar vintage aardewerken tafellampen op houten voet. 1 voet met barst.

    A pair of vintage earthenware table lamps on wooden base. 1 base with crack.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x Ø17cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een Satsuma vaas met decor van figuren.

    A Satsuma vase decorated with figures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #138

    Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.

    A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.
    No longer available
    Online only
    Dim. 86 x 45 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #145

    Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.

    A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 53 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #227

    Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More