Similar lots by type
-
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#612
“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930
“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#295
Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#469
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#189
Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.
A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame. -
#582
“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
-
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#592J Peeters
“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Other lots in this auction
-
#631B52 LencoPeriod: 1968
Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.
A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base. -
#107Auguste Moreau
“De kus van de engel”, een beeld in bisquit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
"The kiss of the angel", a bisque sculpture, signed on the base 'Auguste Moreau' and with a maker's mark at the bottom. -
#679Val Saint Lambert
Een lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick. -
#86
Een antieke massief grenen tafel met uitschuifbaar blad met verborgen vak.
An antique solid pine table with extendable leaf with hidden compartment. -
#64
“Drinkgelag”, een schilderij, olieverf op paneel, achteraan onduidelijk gesigneerd.
"Drinking Bout", a painting, oil on panel, unclearly signed on the back. -
#259
Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated. -
#27
Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
A vintage Italian floor standing ashtray with enamel and chrome. -
#34
Een groot lot grafisch werk met etsen, houtsnedes ea van diverse kunstenaars.
A large lot of graphic works with etchings, woodcuts, etc. by various artists. -
#287Gustave Doré
"Bibeln eller Den Heliga Skrift med Illustrationer af Gustave Doré". Een lot van 3 Zweedse bijbels met illustraties van Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.
"The Bible or The Holy Scripture with Illustrations by Gustave Doré". A lot of 3 Swedish bibles with illustrations by Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#261Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas bordeaux in de massa.
A cut crystal vase in bordeaux in color.Place a bid ›Dim. h 21,5 cm -
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
A lot of 14 various, multicolored Dymkovo, Russian folk art, figurative clay figurines. 19th-20th century. Some with cracks and restoration damage.